Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Wymiary smoczka uspokajającego

Data utworzenia : 2013-05-08 12:28 | Ostatni komentarz 2015-03-06 09:21

Urszula888

6934 Odsłony
21 Komentarze

Czy miałyście może sytuację kiedy wasze dziecko włożyło do usta cały smoczek ja miałam taką sytuacje 2 razy i przyznam że się zdenerwowałam, nie macie czasami wrażenia że niektóre smoczki mają po prostu nieodpowiedni kształt? Jakie są wasze opinie na ten temat?

2014-03-13 10:42

Nam się jeszcze taka sytuacja nie przytrafiła ale chyba bym dostała zawału widząc cały smoczek u Laury w buzi... mam nadzieję że nigdy jej taki pomysł nie przyjdzie do głowy ale producenci powinni mieć na uwadze pomysłowość maluchów i zapobiegać takim sytuacjom poprzez właśnie wraz z wiekiem powiększania także zewnętrznych gabarytów smoczków

2013-05-10 10:14

Od urodzenia używany smoczków lovi, bardzo je sobie cenie bo nie zaburzają naturalnego rytmnu ssania i są dość duże dlatego trudno jest mojemu synkowi włożyć je całe do buźki. (a ma juz rok i na prawde rózne rzeczy tam jakims cudem zmieścił). Poza tym ma juz 8 ząbków i strasznie go gryzie, aż dziw bierze ile ten smoczek może wytrzymać :) Wypróbuj Ula może i Wam przypadnie do gustu :)

2013-05-09 21:59

Ja musze powiedzieć, ze od smoczka odzwyczailam synka ponad rok temu, jak mial 7 mcy i mu ząbki wyszly :) nie chce obrażać innych smoczkow, ale te z MAM czy jakos to sie nazywa to maja ksztalt otoczki dziwny, moze przez to dziecko wsadza cale do buzi... Nie wiem...

2013-05-09 13:36

Nigdy mi się to nie przytrafiło mała wkłada smoczki albo odpowiednia stroną albo tym uchwytem, gdy sie bawi ale rzadko dlatego ze smoczka dostaje tylko do spania w ciągu dnia jest zabierany, nie paraduje z nim ani po ulicy ani nigdzie ;) Jeśli chodzi o smoczki wkładane całościowo do buziaka wnioskuje że obręcz jest zbyt mała i smoczki mogą być kiepskich firm? na rynku jest pełno kolorowych "słodkich" smoczusiów jednak my kupujemy sprawdzonych firm od poczatku LOVI, Avetn lub Nuk Canpola też ma i póki co jest to jej ulubiony smoczek;)

2013-05-08 21:49

Takiej sytuacji nie mialam, ale rzeczywiście smoczki maja różne ksztalty i różne sytuacje moga sie pojawic... Ja uzywalam smoczkow z aventu i bylam zadowolona, bo otoczki maja dość duże, z lovi tez byly w porządku :)