Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Wymiary smoczka uspokajającego

Data utworzenia : 2013-05-08 12:28 | Ostatni komentarz 2015-03-06 09:21

Urszula888

6935 Odsłony
21 Komentarze

Czy miałyście może sytuację kiedy wasze dziecko włożyło do usta cały smoczek ja miałam taką sytuacje 2 razy i przyznam że się zdenerwowałam, nie macie czasami wrażenia że niektóre smoczki mają po prostu nieodpowiedni kształt? Jakie są wasze opinie na ten temat?

2015-03-06 09:21

A weź ten stary smoczek i idź z nim do sklepu ze smoczkami i poszukaj takiego żeby był większy i nie mieścił się do buzi. Są różne firmy i niektóre mają większy ten plastik. A jak wpycha cały a nie tylko do ssania to może to jest ten moment żeby przestać mu w ogóle dawać ?

2015-03-06 04:59

Mój synek ma już prawie 8mcy, używaliśmy do tej pory aventa ale zmieniłam na większy od nuka, niestety..sytuacja się powtarza i znów pcha go do buzi.. dla mnie moment kiedy patrze jak to robi jest strasznie nerwowy i nie jestem w stanie sprawdzić czy włoży go w całości, bo zaraz mu zabieram...po czym jest płacz itp... to dość frustrujące, wiedza,że mógłby go wsadzić w całości..boję się ze kiedyś nie przyuważę i i coś sobie zrobi...Pomóżcie!!

2014-06-02 00:19

Faktycznie da sie wlożyć caly smoczek do buzi, moj Syn raz spróbował krzyknełam ze strachu i już wiecej tego nie robi. Grunt to nie śmiać sie aby dziecko nie potraktowało tego jako zabawy.

2014-06-01 21:26

Nam sie to nie zdarzylo, Synek uzywa smoczkow z Lovi, sa naprawde dobre, Oliwier innych nie akceptuje

2014-05-27 09:04

Kup smoczek z dziurkami, dzięki którymi dziecko nie zassie smoczka. Poza tym są smoczki z takimi kuleczkami masującymi, które również temu zapobiegają.

2014-05-16 11:04

Jak się kupuje smoczek to na opakowaniu jest ostrzeżenie że taka sytuacja jest możliwa i instrukcja jak wtedy postępować by wydobyć smoczek z ust. Dodatkowo smoczki są tak zaprojektowane żeby dziecko mogło wtedy oddychać i się nie udusi :)

2014-04-24 22:58

Mała już dość długo nosi sama smoczek i sama sobie go wkłada do buzi ale jeszcze nie zdarzyła nam się taka sytuacja .Mam nadzieję ze się nie zdarzy bo nie wiem co wym zrobiła ale myślę że warto jest napisać do tej firmy i opowiedzieć takową sytuacje może jakoś zareagują pozytywnie , bo w końcu taki ich obowiązek .

2014-04-21 22:17

Ja również nie spotkałam się z taką sytuacją. Od urodzenia korzystaliśmy ze smoczków Canpol, a z czasem spróbowaliśmy Lovi i do dziś korzystamy z wyżej wymienionych smoczków. Są dość duże i w przypadku mojego dziecka byłby problem z wsadzeniem całego do buzi.