Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

zapchany nos bez kataru

Data utworzenia : 2016-11-30 07:12 | Ostatni komentarz 2016-12-21 20:07

basiadzw

5626 Odsłony
17 Komentarze

kochane mamy poradzcie bo już nie wiem co wymyślic. Córa ma prawie 5 miesiecy. od początku praktycznie ma jakby zapchany nos. Katar miała i myślałam że to przejdzie ale nosek cały czas zapchany. robie inhalacje, nawilżam jej nosek wodą morską. Staramy siężeby nie grzaćza bardzo w domu. doktorka przepisała jakies spraye i nasivin ale to nic nie pomogło :( ostatnio usłyszałam że moze miec zwężone przewody nosowe. rozkładam już ręce :(

2016-12-21 20:07

Mój synek od ok 2 tygodnia życia strasznie charczał i właśnie miałam wrażenie, że ma zapchany cały nosek. Próbowałam ściągać katarek aspiratorem i gruszką, ale nic nie wychodziło. Dużo czytałam i wyczytałam, że może to być od suchego powietrza. Kupiłam do domu nawilżacz, bo kaloryfery bardzo wysuszają powietrze i od tamtej pory spokój :)

2016-12-18 20:33

Nikt wykrzykników nie używał więc chyba troszkę przesada określać wymianę zdań przekrzykiwaniem

2016-12-18 13:23

Basiu, następnym razem udaj sie niezwłocznie do lekarza i nie zabieraj sobie i Nam czasu na porady, skoro Twoim zdaniem sa bezwartościowym przekrzykiwaniem . Pozdrawiam

2016-12-18 09:19

Basia zadając pytanie na forum oczekujesz porady i o nią prosisz więc każda mama wyraża swoja opinie bądź dzieli się doświadczeniem a Ty piszesz o przekrzykiwaniu. Tak jak napisała E.Okuszko diagnozę może postawić tylko lekarz tym bardziej, ze my nie widzimy dziecka. Przyczyn zatkanego noska może być wiele i każda mama ma inne doświadczenie.

2016-12-17 10:06

Basia chyba Cie poniosło, pytasz o porade, każda z dziewczyn odpisuje jak było z jej dzieckiem, lub co by zrobiła, chyba nie spodziewałas się diagnozy lekarskiej jaka może postawić tylko lekarz po obejrzeniu i zbadaniu dziecka.

2016-12-03 08:42

Przyczyna? jednak katar. także emat uważam za zamknięty :) a za kazde rady dziekuje. w sumie to nie było wg mnie radzenie tlyko przekrzykiwanie sie : mojemu było to a mojemu tamto. Tak to odbieram.

2016-12-02 00:17

Monika od ulewanie może być zatkany nosek bo wtedy mleczko leci i z buzi i dostaje się do noska. A autorce polecam wybrać się do laryngologa może on znajdzie przyczynę.

2016-12-01 16:49

Monika tak tak, nam lekarz tez tak powiedział ze to może być od ulewania, ze być może niewykształcona krtań, bo żadne badania nic nie wykazały..