Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Stękanie i wicie się malucha w łóżeczku?

Data utworzenia : 2016-10-03 13:18 | Ostatni komentarz 2016-10-10 22:53

KatarzynkaBeaver

3054 Odsłony
12 Komentarze

Mały w nocy zaczął stękać i się wić po przebudzeniu i nakarmieniu w nocy? Dziecko ma cały czas zamknięte oczy. Czy któraś z mam ma dobry sposób na ukojenie i uspokojenie maluszka?

2016-10-10 22:53

Każdemu z nas jest potrzebna bliskość drugiej osoby a takiemu malcowi to w szczególności. Niech teraz śpi jak najdłużej żebyś Ty też Katarzynka mogła trochę odpocząć.;)

2016-10-10 12:54

Każde dzieciątko jest indywidualne i nie każda metoda okaże się skuteczna. Najważniejsze że znalazła Pani złoty środek dla siebie i synka, oby było tylko lepiej. Pozdrawiam

2016-10-09 20:34

Katarzyna więc jakieś postępy są i oby tak dalej. Trzymam kciuki żeby spał jak najdłużej i miał coraz dłuższe przerwy.

2016-10-09 15:14

Jest troszke lepiej:) maly jak sie budzi to go karmie, a.jak sie oderwie od piersi to jeszcze z nim siedze chwile, zeby lepiej zasnal, a odkladajac go do lozeczka to trzymam go za plecki i glaszcze po główce i pomaga, chociaz tak szybko sie nie budzi. Tak od 2 do 4 godzin wtedy spi ciagiem. Cały rytuał zajmuje nam w nocy od15do 20 minut. Czasami jest ciężko ,szczególnie jak sama nie mogę się dobudzić ,ale nie ma co narzekać na grzeczne dziecko :) koszulka w łóżeczku moja jest, ale to chyba nie robi mu różnicy ,przynajmniej tego nie zauważyłam. Dziękuję za rady :)

2016-10-07 20:57

KatarzynkaBeaver a Twój maluszek nie ząbkuje ? Bo może to przez zęby maleństwo Twoje nie może spać spokojnie tylko się wije i stęka . Jeżeli tak ubierasz dzieciątko to nie powinno mu być ani za ciepło ani za zimno. Życzę Ci aby ta koszulka pomogła i synek spał spokojnie :))

2016-10-07 20:43

Dzisiaj skonczyl pol roku. Juz polozylam moja koszulke, maly spi,zobaczymy w nocy. Malego ubieram w cienkiego pajacyka i cienki spiworek bo sie rozkopuje z kocyka,a w pokoju mamy z 22-23 stopni wiec chyba za goraco mu nie jest. Sprobuje w nocy tych sposobow i dam znac. Bo czasami ladnie spi (nawet po 7 godzin)

2016-10-07 18:27

A w jakim wieku jest Twój synek ? A może za ciepło ubierasz synka i jest mu za gorąco . Albo tak ja dziewczyny piszą maluszek potrzebuje bliskości , przytulenia się do Ciebie . Możesz też włączyć cichutko kołysanki .

2016-10-07 18:21

Ja również obstawiałabym chęć przytulenia się do Ciebie. Skoro Synek nie je tylko od razu zasypia to ewidentnie chodzi o bliskość.