Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Sen

Data utworzenia : 2013-04-24 22:58 | Ostatni komentarz 2020-03-16 23:51

renatka2222

9583 Odsłony
76 Komentarze

Drogie mamusie.Mam pytanie.A wiec mój synek za parę dni skończy 6 miesięcy.Naszym problemem jest to,że nie chce spać po kąpieli.Od urodzenia ma rutynę.Kąpany o tej samej porze..jest wyciszany..daję do kąpieli lawendę i Nic! :( Rozmawiałam z pediatrą i ona mówi,że dzieci nie które tak już mają.. W dzień śpi od 11 max 15.Czasem się zdarza,że zaśnie,ale to bardzo rzadko.Proszę o jakieś rady..

2013-04-28 17:00

ja swojego synka kapie kolo 19-21. zalezy kiedy zje bo ie ma godzin jedzenia, je jak chce i nigdy nie sa to rowne przerwy, a zeby nie myc po jedzeniu to czekam kolo godz stad ta roznica w czasie. ale zazwyczaj po kapieli zje i kladzie sie spac. ale tyez nie jest to reguła bo przez to ze ma pokoj ze mna i innej mozliwosci nie ma to czaem go cos obudzi lub nie pozwala spac i nie zaypia. mi jakos szczegolnie nie przeszkadza ze nie spi od 20 bo ja i tak chodze spac pozniej a i on zazwyczaj kolo 23 juz zasypia i budzi sie tylko na karmienia i do tej 6-7 spi. tak widac ma :) i nadal je po nocach, ma 3,5m-ca. nie wiem do kiedy moze jesc w nocy ale widac potrzebuje sobie cos podjesc jeszcze :)

2013-04-25 22:15

hej! u nas też był ten problem kąpiel o 20.30 a mała walczyła dzielnie do 23,;(. pierwsza rzeczą bylo zlikwidowanie drzemek po godzinie 18. Jak mała przysypiala to Ja buziaczkami roBudzalismy, zaczynaliśmy rozsmieszac przy lustrze itp. kolejna rzeczą bylo zmienienie godzin karmienia. wcześniej karmilam o 19 a potem po kąpieli ok 20.45. mała nie była zbyt glodna przy ostatnim karmieniu a przy tym. o 19 przysypiala więc to bylo bez sensu. więc karmilam Ja ok 17.30/18 to do tej 20.30 zglodniala u sie zamulala przy cycusiu. czasem były dni lepsze czasem gorsze. teraz 90% zasypiania kończy sie sukcesem. obserwuj swoje dziecko ;) upragniony sen po kąpieli wkrótce sie pojawi ;)

2013-04-25 21:30

Kąpie go o 20.Próbowałam i nic to nie dało.Słyszałam również,że u dzieci są skoki rozwojowe..tyle,że u mnie wychodzi,że cały czas ma ten skok ;) Jak był mniejszy nie miałam takiego problemu..

2013-04-25 17:43

A o której godzinie go kąpiecie? Może dla niego za wcześnie, próbowaliście przesunąć godzinę kąpieli?