Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Gimnastyka :-)

Data utworzenia : 2016-08-07 22:32 | Ostatni komentarz 2016-08-09 10:14

Aga.P

1103 Odsłony
4 Komentarze

Jakie ćwiczenia można wykonywać z 3 miesięcznym maluszkiem?

2016-08-09 10:14

Tak, podkurczać nóżki do brzuszka i masować brzuszek można zawsze kiedy dziecko ma wzdęcia lub ból brzuszka spowodowany czymś co zjadłaś ale pewnie o inne ćwiczenia Ci chodzi takie na wzmocnienie np. trzymania główki itd ???

2016-08-09 09:23

Aga, ze swoją córcią ćwiczyłam dokładnie tak samo, jak napisała Kasia. Szczególnie się przydają te ćwiczenia, gdy maluszek ma problemy z brzuszkiem. Córcia miała spore wzdęcia, a rowerek i nóżki do brzuszka były lepszym ćwiczeniem niż lekarstwo :) Poza tym zawsze możesz też masować maleństwo :)

2016-08-08 22:31

Na pewno możesz przykładać kolanko do rączki po ukosie (ja tak ćwiczę z Synkiem od urodzenia) i przykładam nóżki do brzuszka, możesz też robić taki jakby rowerek z nóżkami dziecka. Inne ćwiczenia najlepiej tak jak napisała Iwona dopytaj pediatry lub jakiejś rehabilitantki. Na własną rękę nic nie rób żeby nie zrobić dziecku krzywdy.

2016-08-08 20:03

Jeżeli chcesz wykonywać jakiekolwiek ćwiczenia z takim maluszkiem to lepiej skonsultować albo z rehabilitantem albo z pediatrą aby dziecku nie zrobić krzywdy jeżeli jest się nie doświadczonym...tak myślę :)