Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

podnoszenie za raczki

Data utworzenia : 2016-08-01 14:01 | Ostatni komentarz 2016-09-03 22:38

Ewelaa

1508 Odsłony
10 Komentarze

Drogie mamy, moj synek ma skonczone cztery miesiace i nie podnosi glowki, gdy podciaga sie go za raczki. Na brzuszku trzyma glowke ladnie, jak go nosimy tak samo bez problemu trzyma sobie glowke, a gdy lekarz podnosi go za raczki (jak leży na pleckach) to glowka zostaje w tyle. Jedynie rehabilitantka podnosi nas na duchu, bo neurolog na rehabilitacji powiedziala nam dwa tyg temu, ze powinien juz trzymac poltorej miesiaca temu. Synek mial wzmozone napiecie miesniowe, chodzimy z nim na rehabilitacje odkad skonczyl miesiac, napiecie juz ustalo, mamy stymulacje zeby ciagnal glowke, ale nie widac efektow... Czy ktoras z Was miala tak, ze dziecko dlugo nie trzymalo glowki? Co bylo powodem ? Mialyscie jakies cwienia, jak tak to jakie? Chcialabym mu pomoc, ale nie wiem jak jeszcze moge to zrobic. Dodam, ze robilismy przeswietlenie glowki (na wlasna reke, bo rehabilitantka sugerowala, a lekarka sie tylko zastanawiala czy robic czy nie) i wszystko jest ok.

2016-08-08 22:24

Ewelaa wydaje mi się, że skoro zrobiłaś prześwietlenie i wszystko jest w porządku to nie masz się czym martwić. Chodzisz na rehabilitację z Synkiem więc najlepiej będzie jeśli zapytasz rehabilitantki jak możesz ćwiczyć w domu, żeby pomóc dziecku ale nie zrobić krzywdy.

2016-08-06 15:04

Ewelaa skoro robiliście prześwietlenie główki i wszystko jest ok to pozostaje Wam cierpliwie czekać na to az synek zacznie podciągać główkę.,.myślę, ze gdyby było na prawdę coś nie tak to pediatra by to zauważył i dał skierowanie na dodatkowe badania aby wykluczyć ewentualne problemy zdrowotne dziecka.