Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

biegunka u noworodka

Data utworzenia : 2016-01-10 07:34 | Ostatni komentarz 2016-01-12 11:42

Dagmara.Lizurej

7467 Odsłony
12 Komentarze

Dziewczyny zaczynam nowy wątek chodzi biegunkę I noworodka wczoraj byliśmy i lekarza i stwierdził ze jest okey natomiast ja jak na szpilce. Mialysvie tak?

2016-01-10 21:08

E.Machulak, gdzieś słyszałam, że zielona kupka jest też wtedy gdy maluchowi jest za zimno... Może to to..

2016-01-10 13:38

Dagmara ja byłam z córką w szpitalu jeszcze 2 tygodnie po porodzie. Córka robiła taka kupke jak olej, normalnie żółta woda... Również zaniepokojona pobiegłam szybko po lekarza. Neonatolog powiedziała mi że gdy dziecko odda już smołke a jest karmione piersią występuje taki stolec przejściowy. Zapewne twoja dzidzia ma to samo. To przejdzie, chociaż dziecko karmione piersią może robić kupki luźniejsze niż to karmione mm. Napewno będziesz miała wizyty patronażowe warto wtedy zapytać położna o kupki maleństwa. Możesz też pełna pieluszke zostawić i pokazać położnej ona oceni czy to biegunka czy tylko stolec przejściowy.

2016-01-10 12:08

Dagmara za mało informacji podałaś, po czym wnioskujesz ze to biegunka?

2016-01-10 09:52

Ja mam problem od 2 dni z zieloną kupka , karmie piersią i pewnie coś zjadłam tylko z jedzeniem to ja nie szaleje za bardzo ... a kupka nadal zielonkawa