Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Dzieciaczki z kwietnia 2015r.

Data utworzenia : 2016-01-07 12:21 | Ostatni komentarz 2016-02-04 12:16

D.Majerska

1381 Odsłony
2 Komentarze

Czy są tu mamy, które rodziły swoje pociechy w kwietniu 2015? Pokażcie dzieciaczki i napiszcie parę słów o ich umiejętnościach, charakterku itp. Ja zacznę :) Jestem mamą Piotrusia urodzonego 30.04.2015 r o godz. 11:05 przez CC, dostał 10pkt w skali Apgar, ważył 3950 g i mierzył 55cm. Na dzień dzisiejszy mamy 8 miesięcy i 8 dni. Obecnie jego waga wynosi 9,4 kg a wzrost 75 cm. Ma dwa ząbki, które wyszły 1.11.2015 i dwa są w drodze. Piotruś toleruje tylko i wyłącznie pierś mamy, inne mleko wywołuje u niego obrzydzenie, zwłaszcza, że ma stwierdzoną skazę białkową, a to mleko specjalne jest na prawdę okropne :) Aktualnie oprócz mleczka mamy je wszystko, co mama ugotuje. Ulubione danie to barszczyk czerwony i zupka pomidorowa z cukinią. Uwielbia owoce, deserki owocowe, musy itp. Piotruś jest bardzo grzeczny, wesoły. Nie przespał jeszcze ani jednej nocy bez budzenia się na mleczko. Potrafi siedzieć, ale sam jeszcze nie usiadł, za to wstaje w łóżeczku, raczkuje, Mówi : mama, tata, daj, nie, tak, geje, ja jade, ojoj, ej, dada, ee, be. Pozdrawiamy Was Mamy i wasze Pociechy :*

2016-02-04 12:16

Adelka urodzna 13.04.2015 . Cc 10 pkt , 49 cm waga 2820 g . za chwile konczy 10 miesiecy , sama juz siada. raczkuje z predkoscia swiatła :) wstaje przy meblech - przy mojej nodze.. i chodzi . samodzielnie zaczela ostatanio puszczac sie i robi krok . ma juz 5 ząbków. spi całe noce ;) imowi ba ba be be :)

2016-01-31 21:46

Witamy moja Maja ur. sie 18.04.2015r. o godz.6:15 z waga:3850g i wzrostem 59cm ,tez dostala 10pkt ... Obecnie ma 9msc i 13 dni ... Wazy ok 11kg i mierzy ok 80cm . Ma 8 zabkow i chyba ida nam kolejne :) jest na nutramigenie z racji skazy bialkowej ktorej tak naprawde nie mamy potwierdzonej ,ogolnie je wiekszosc rzeczy ktore podaje zupy owoce najbardziej lubi rosolek i jarzynowke niestety czasami "obraza sie na lyzeczke" Jest wesolym i grzecznym urwiskiem :) od kiedy miala miesiac przesypiala cale noce ale teraz jej sie przestawilo i budzi sie raz na karmienie . umie siadac,raczkowac i wstawac ,chce zeby ja prowadzic za raczki ( mama sie wycwanila i wykorzystuje umiejetnosc raczkowania) Mowi duzo i wyraznie ale jeszcze nie potrafi polaczyc slowa z jego znaczeniem ... Rowniez pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzidziusie :)