Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Sylwester...fajerwerki i inne hałasy !!!!

Data utworzenia : 2015-12-14 22:47 | Ostatni komentarz 2016-01-04 16:23

E.Machulak

5952 Odsłony
35 Komentarze

Postanowiłam założyć wątek głośnego Sylwestra czyli jak się przygotować bądź jak przygotować niemowlaka do głośnego przyjęcia Nwego roku. Boje trochę się tych hałasów i fajerwerek które nas juz niedługo czekają , i jak nasz bąbel to zniesie ... znacie jakiej sposoby jak dobrze się do takiej sytuacji przygotować? !

2015-12-15 08:54

W poprzedniego sylwestra córka miała 3 miesiące i spała o północy. Nic jej nie ruszyło, nawet najglosniejsze wybuchy. W tym roku nie wiem jak będzie, ale zazwyczaj w nocy twardo śpi. Gdyby jednak zmieniła zdanie to na 100 % będzie płacz. Pójdę z nią w najcichszy zakątek domu i puszczę muzykę. Myślę, że śpiew ją uspokoi.

2015-12-14 23:41

Roxi i tego szczelania się właśnie boje.... mój brzdac między 1 a 2 w nocy chodzi spać codziennie ... a słuch ma wyśmienity jak drzemie w dzień to na palcach chodzimy żeby się nie obudził

2015-12-14 23:35

Wydaje mi się że nie da się do tego przygotowac,chyba że zatkasz dziecku uszy :) my już mamy pierwszego Sylwestra za sobą-strzelali mi pod oknami autentycznie bo była tam imprezka i co? dziecko spało jak suseł :) nawet nie drgnął. Więc to zależy od tego jaki sen ma. Zawsze mozesz dziecko przenieść do pokoju najbardziej oddalonego od tego miejsca w którym się je najbardziej słyszy :)