Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Dziwna kupka :)

Data utworzenia : 2013-04-02 11:33 | Ostatni komentarz 2013-11-05 16:45

Nikodem31

11326 Odsłony
30 Komentarze

Od jakiegoś tygodnia mały robi takie wodniste kupki w takim ciemno pomarańczowym kolorze nie wiem czy isc z tym do lekarza czy poczekać? 26.03 miał szczepienie więc moze tez po tym ale tak długo by go trzymało...Podaje mu herbatkę koperkową raz dziennie od 2 dni.

2013-04-02 12:35

przekalkuluj co ostatnio jadłaś, reakcje alergiczne lub brzuszkowe mogą wystąpić do 3 dni, chociaż u nas występowały zazwyczaj tego samego dnia.

2013-04-02 12:16

Mały robi takich może 2 dziennie , czasami w brzuszku mu jak to się mówi "jeździ".

2013-04-02 11:59

Kiedy ja karmiłam piersią moja mała podczas karmienia robila 3-4 kupki, potem okazało sie że musze przejść na dietę eliminacyjną, gdyż mała miała objawy alergii. Zalezy ile kupek dziennie robi maluch? przy takim maleństwie większa liczba kupek moze doprowadzić nawet do odwodnienia "→ Biegunka u noworodka Można o niej mówić, gdy w ciągu 12 godzin dziecko robi więcej niż trzy płynne kupy (lub jedną z krwią, ze śluzem czy ropą). Nie dotyczy to dzieci karmionych piersią. W ich wypadku czujność powinna wzbudzić zmiana konsystencji na bardziej wodnistą czy koloru na zielony." http://babyonline.pl/niemowle_noworodek_artykul,3158,1.html

2013-04-02 11:55

To Twój wybór czy chcesz podawac herbatke czy nie-jedne mamy podają.inne nie.Generalnie jeśli karmisz piersią Twój pokarm jest zupełnie wystarczający i ja nie podawałąbym herbatek(według mnie to sama chemia).Ja co prawda piersią nie karmiłam i swoją córke dopajam od urodzenia wodą.

2013-04-02 11:53

Nic takiego nie zauważyłam bardziej przypomina wlany sok marchwiowy;) Czy jak karmie piersią to mogę podawać herbatkę?Mały ma 2 miesiące.

2013-04-02 11:48

Jeśli nie wygląda to na typową biegunkę,w kupce niema śluzu,krwi ani nic innego niepokojącego to ja z lekarzem bym się wstrzymała.Według mnie nie dzieje się nic niepokojącego,kupka dziecka zmienia się z wiekiem dziecka.Według mnie niema powodów do obaw