Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Dziwna kupka :)

Data utworzenia : 2013-04-02 11:33 | Ostatni komentarz 2013-11-05 16:45

Nikodem31

11330 Odsłony
30 Komentarze

Od jakiegoś tygodnia mały robi takie wodniste kupki w takim ciemno pomarańczowym kolorze nie wiem czy isc z tym do lekarza czy poczekać? 26.03 miał szczepienie więc moze tez po tym ale tak długo by go trzymało...Podaje mu herbatkę koperkową raz dziennie od 2 dni.

2013-11-05 16:45

Myślę, że warto każdą niepokojącą rzecz konsultować ze specjalistą i nie ważne co powiedzą inni w końcu to o naszego maluszka chodzi, a zapach kupki też może mieć istotne znaczenie, może to jakaś bakteria czy coś. Czy pobierano próbkę kału do badania? Bo to w zasadzie byłoby najsensowniejsze, żeby wykluczyć pewne rzeczy.

2013-10-25 17:53

ja bym poszła do lekarza. powiem szczerze, że mnie osobiście za przeproszeniem wali co powiedza inni jak w gre wchodzi zdrowie mojego dziecka. nie przejmuj się tym, ze beda gadac. lekarzem nie jesteś masz prawo nie wiedzieć a to o nich źle świadczy, ze się smieją

2013-10-25 17:48

Byłam nosia .. pediatra powiedział ze to wirus . Tyle ze zielone - ciemne kupki On juz robi jakies 5/6 msc .. mowilam zawsze jak bylam o tym ale zawsze była jedna odp ze to przez wirusy . Mój kacper ma 9 msc i obiadki je normalnie , juz to rozwolnienie przeszło ale zapach kupki 3 dzien taki sam . Nie chce znowu leciec do lekarza , mam przychodnie za oknem , wszystcy sie znaja i beda miedzy soba niedlugo opowiadac ze latam z kazdym gówienkiem . Chodzi mi o zapach , czy ktos sie z takim czms spotkal .. jak napisałm - jest to zapach ostry , drażniący , cuchnacy doslownie ...chemią..lekarstwami jakby . Nie umiem okreslic zbytnio

2013-10-25 16:15

Monika kup trilac w kropelkach. Nie zaszkodzi a może pomoże. Mój syn robi zielone kupki ale to dlatego że wprowadzam mu nowe smaki do diety. Wiem że jeśli kolor zielony bedzie długo i śluz to lepiej idź do lekarza

2013-10-25 15:10

Odnawiam wątek jeśli mogę ? Mój synek mial prawie tydzien temu brzydkie zielone kupki z domieszka śluzu ..unormował sie kolor i konsystencja tez poprawna ale okropnie śmierdzą :( Chemiczny ostry zapach który po prostu mnie przeraża ... nie bral antybiotyków ani lekarstw ..jest od tyg tylko na mleku , kaszce no i wlasciwie nic poza tym ... tak kazal pediatra . Wczoraj po raz 1 podalam obiad ...takze zapach nie jest od tego co zjadł .. Zastanawiam sie czy to od mleka ? msc temu przeszlam z bebilonu na 0,bebiko .. nie wiem ale martwie sie

2013-06-08 22:33

czopki brał i nic. dziś zrobił kupkę (od czasu kiedy pisałam pierwszy raz) ale dziś zrobił az dwa razy. opróżnił się i już. ale nic nie płakał wczesniej ani nic. a kupke dziś zrobił jak mu podałam marcheweczkę ze słoiczka. partner mówi, że widocznie po mleczku nie robi bo wszystko organizm wchłania i nie ma jakiś niepotrzebnych nadmiarów a po marcheweczce zrobił bo ona sie cała nie wchłania, tak samo jak my dorosli jemy rozne rzeczy i robimy kupe. nie wiem jak to jest bo sie nie znam ale moze ma racje... synek od zawsze robił rzadko kupki, raz na tydzien raz na 10 dni. ale jak juz zrobil to porządną taką po pachy :P

2013-06-08 22:29

Kaajkaa mnie też by to zaniepokoiło u nas jest zupełnie inaczej, jak mały nie robił kupy trzy dni to płakał strasznie, na pogotowiu zrobiono mu lewatywę :( teraz nie czekam tylko podaje czopek glicerynowy Może spróbuj...

2013-06-04 16:53

jak nie z kupkami problem to z ich brakiem... drogie mamy. mój maluszek nie robił od tygodnia, a może i już dwóch kupki. partner mówi, że to dobrze bo to znak, że jego organizm wszystko przyjmuje i synek nie ma zbędnych mu składników. ale mi się to nie podoba... co innego jak robił raz na parę dni, ale raz na tydzień-dwa? to troszkę chyba mało. karmię piersią, nie mlekiem modyfikowanym. a od paru dni synek dostaje dodatkowo po 2-4 łyżeczki marcheweczki i kaszki (3 dni dostawał marcheweczkę, potem dzień przerwy i trzy dni kaszke z mleczkiem). a kupeczki ani śladu... a bąki puszcza. bo to chyba istotne. no i nie płacze jakoś tak bez powodu. ostatnio owszem płakał ale to było po szczepieniu to wydaje mi się, że przez to mógł być niespokojny. i z dwa dni temu płakał ale pomogło zajęcie go czymś więc raczej nie ból brzuszka bo by go zabawka i noszenie nie uspokoiło chyba