Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Potliwa główka

Data utworzenia : 2015-10-13 14:00 | Ostatni komentarz 2015-10-28 18:10

nienormatywna

2222 Odsłony
18 Komentarze

Dziewczyny zastanawiam się czy mam się czym martwić czy nie - dlatego potrzebuję Waszej rady. Zosia (5 miesiecy bez tygodnia) l za kazdym razem jak sie budzi - ma mokrą poduszkę. Jej główka się bardzo poci (ubranka są suche, tylko glówka i szyjka mokre) ale gdy sprawdzam ją podczas snu to nie jest za specjalnie ciepła (ma np zimne rączki, policzka itp. Dzis zasnela mi w samym bodziaku pod kocem i wydawało mi sie, ze nie jest za ciepło ubrana - a i tak poduszka była mokrzusienka. Nawet kłade jej pieluchy pod głowę bo po jednej drzemce dwie pieluchy są mokre na tyle ze musze je suszyć. Czy to normalne? O czym moze to świadczyć?? Nie brakuje jej witamin?? I dlaczgeo tylko główka?

2015-10-13 14:37

Może za mało witaminy D albo za dużo. http://lovi.pl/pl/forum/11/1941/1 zajrzyj tu,jest też wypowiedź P. Ekspert :) może Ci coś wyjaśni ten wątek

2015-10-13 14:12

Kiedyś czytalam ze jak poci się glowka to nadmiar witaminy jakiejś jest k albo d juz nie pamiętam ale i tak lepiej skonsultować z lekarzem bo może to objaw infekcji a może po prostu przegrzanie