Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Płacz przed zasypianiem

Data utworzenia : 2015-07-04 19:00 | Ostatni komentarz 2022-10-31 21:37

B.JASEK

14481 Odsłony
47 Komentarze

Witam serdecznie. Proszę pomóżcie mi, bo naprawdę nie wiem co robić :( Moja 6 miesięczna córeczka Ala od 2 tygodni histerycznie płacze przed zasypianiem (drzemki, wieczorne zasypianie). Ala zasypia od urodzenia w swoim łóżeczku. Po położeniu do łóżeczka, zamknięciu śpiworka i podaniu smoczka zasypiała samodzielnie bez płaczu. Teraz jak ją daje do śpiworka to bawi się (przewraca się na brzuch, wędruje po łóżeczku) i po 10 min. "zabawy" histerycznie płacze/ albo od razu płacze. Najczęściej wypada jej smoczek, ale gdy jej znowu podaje to tez płacze. Próbowałam być przy niej przy zaśnięciu, głaskałam ale córka pobudzała się jeszcze bardziej i nie było mowy o spaniu. Za każdym razem gdy wychodziłam z pokoju to histerycznie płacze. Przed każdą drzemką córka jest najedzona i ma zmienianą pieluchę - więc to nie jest to. Czytałam, że w 6 miesiącu pojawia się lęk separacyjny - czy to jest to? Czy ktoś miał taką sytuację? Czy to normalne? Pomóżcie, już nie mam siły słuchać jej płaczu, płacze razem z nią :(

2022-10-31 21:37

Kolejny spam od tego samego użytkownika 

2020-04-04 08:54

Kasze dziecko jest inne. Szkoda tylko, żeby miało później jakaś traumę...

2020-04-03 22:26

MamaMalejMajki jak dobrze kojarzę to ząbków nie ma to może dokuczają. Mimo że nie czuć i widać żeby miały wyjść 

Konto usunięte

2020-04-03 15:52

Też przechodziliśmy taki etap, że nie dało się syna w poziomie trzymać, budził się z płaczem, w nocy częste pobudki, minęło z czasem, ale nie znalazłam przyczyny... tak po prostu dzieci mają, może to zęby? Są gorsze i lepsze momenty, czasem jest dobrze, a potem znów nie wiadomo o co chodzi i człowiek od zmysłów odchodzi...

2020-04-03 00:19

Aneczka nie ma szans. Dzis był taki okropny dzień. A byłyśmy same. Tv nawet nie włączam bo ona potrzebuje tyle uwagi że oglądanie nie ma sensu. Bawiłam się z nią głównie w jednym miejscu. Nawet nie dotyka interaktywnych zabawek. Zasnęła o 10 na 40 min, obudziła sie z płaczem i jiz nie udalo mi sie jej uspac. Potem poszla spac o 13 i po 15minutach wstala.... i koniec. Do tego zasnęła na rekach w pionie jak z nią chodziłam po salonie bo przy kladzeniu wyła... Marudna do końca dnia. Rece mi opadły do kolan...

 

Mamameg może to ta alergia...może dalej boli ją brzuch.... nie wiem. Teraz się budzi co chwilę i płacze przez sen...ciężka noc mnie czeka

2020-04-02 23:47

MMM dla mnie to tez jest zagadka, pocieszę tylko że mamy jednakowe dzieci. Mój syn jeśli nie uśnie przy piersi to zawsze kończy się to histerycznym płaczem i kolysaniem. Jak synka usypia mąż to tylko w ten sposób. Czasem około 18 syn jest tak zmęczony że musi usnąć, a że sypia po pół godziny to pozwalamy mu na to. Niestety nie da się przeciągnąć do spania na noc. Nie wiem co poradzić bo sama już kiedyś szukałam odpowiedzi na to pytanie i niestety nic nie znalazłam poza lękiem separacyjnym, ale u nas to trwa już bardzo długo.

2020-04-02 23:06

MamaMalwjllejMajki może w dzień za dużo bodźców i dla dziecka trudniej się wyciszyć i zasnąć a że zmęczenia płacze i nic nie odpowiada

2020-04-02 14:39

Odświeżam wątek żeby już nie powielać. Mała od jakichś dobrych 2 miesięcy zasypiala bez kołysania. Kładłysmy sie razem i po chwili juz spała. Wieczorem nie ma problemu w dzień tez zazwyczaj udawalo sie bez kołysania tylko trochę dluzej to trwalo i zazwyczaj marudziła przy leżeniu. Od kilku dni pozycja pozioma jest dla niej powodem do histerycznego płaczu, aż oddychać jej ciężko. Ale wieczorem zasypia normalnie i nie ma już problemu z tym ze leży. W dzień nawet na rękach płacze jak ją położę. Zee zmęczenia zasypia na siedząco na kolanach albo jak ją noszę ale w pionie.... o co chodzi????