Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Smoczek 1

Data utworzenia : 2015-06-23 11:08 | Ostatni komentarz 2015-06-23 11:33

J.Myszka

1584 Odsłony
4 Komentarze

Witam ponownie, ja naprawde staralam sie nie dac dziecku smoczka bo jako przyszla mama nie wobrazalam sobie mojego dziecka ze smoczkiem w buzi, myslalam zesmoczek to wlasnie daja rodzice ktorzy chca miec"swiety spokoj z dzieckiem" a ja mowilam ze nigdy tak nie bede robic, wytrzymalam tylko ok. miesiac. Po miesiacu musialam juz jakos Kube uspokoic, gdyz zdazaly mu sie kolki. Wiem ze zdazaja sie dzieci ktore nie chca smoczka. Tak bylo z Kuba na poczatku, mial odruch wymiotny. zaakceptowal go dopiero po ok. tyg. Teraz staramy sie go ograniczac w dzien. Ale przy usypianiu sie nie da musi miec go w buzi, powiedzialam mezowi ze jak tylko skonczy rok, to powoli naprawde trzeba bedzie go odluczac ssania przed spaniem. Pozdrawiam

2015-06-23 11:33

Kurde to dobrze moze rzeczyswiscie im bedzie starszy tym mniej bedzie potrzebowal tego smoka:-) mam taka nadzieje:-) Pozdrawiam wszystkie mamay:-)

2015-06-23 11:29

O smokach faktycznie jest już tu kilka tematów. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Moja znajoma też chciała wychować synka bez podania mu smoka i też wytrzymała miesiąc, bo u nich też pojawiły się kolki i tylko w ten sposób jej synek się uspokajał. Ja podaje praktycznie od początku smoka i to tez nie jest tak, ze synek się do niego już nauczył i koniec. Fakt, ze jest nam potrzebny do usypiania, ale w dzień to tylko na początku był potrzebny jak synek dużo spał. Teraz jak skończył rok i dużo się bawi to o smoku zapomina.

2015-06-23 11:19

ja ich na sile nie mnoze staram sie uzyskac odpowiedz proste i logiczne, jakbym miala czas szukac i czytac wszystkie watki to bym nie miala czasu dla dziecka ktore niestety wymaga opieki. Ale napewno niektore mamay mnie zrozumieja:-)

2015-06-23 11:11

O smoczkach jest wiele wątków, nie mnóżmy ich na siłę, please