Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Czy to może być wzmożone napięcie mięśniowe

Data utworzenia : 2015-06-12 23:18 | Ostatni komentarz 2015-06-25 18:12

M.Jaskulke

5140 Odsłony
10 Komentarze

Witam, mam pytanie, Moj syn od początku lubił leżeć na brzuszku i praktycznie od razu trzymał mocno główkę, lubi być noszony na rękach ale tylko w pozycji pionowej i często wtedy odchyla gloiwke do tyłu, w wózku gondoli spacery wyglądają tak że płacze a właściwie wrzeszczy w niebo głosy do momentu aż zaśnie, w ciągu dnia spi mało łącznie może łącznie 4 godziny, często jest marudny, nie lubi jak się go ubiera głównie chodzi o ubieranie czegoś na górę czyli bluza sweterek, a jak jest zły robi mostek a dodam że ma 3 miesiace i tydzien. Jak myśliciele czy może to być WNM?

2015-06-13 11:11

polecam ten wątek: http://lovi.pl/pl/forum/11/118/1

2015-06-13 09:20

Jeśli chodzi o ubieranie czy spacery w wózku to jest naturalne zachowanie, bo nie wszystkie dziecki lubia być ubierane. I u nas do tej pory ubieranie nie odbywa się bez uciekania, wrzeszczenia i płaczu. Mąz zabawia a ja ubieram. Ze spacerami nie jest tak źle, bo synek jak był malutki to bardzo lubił być wożona, ale zasada była jedna... wózek musiał się poruszać, bo inaczej był płacz i marudzenie. Musisz się cieszyć, ze synek lubi od początku leżeć na brzuszku, bo z tym jest różnie i nie wszystkie dzieci chcą leżeć w tej pozycji. Niektóre dzieci to już w szpitalu zaraz po urodzeniu ładnie trzymają główkę. A może na spacerze nie jest spokojny, bo jest mu niewygodnie albo za grubo jest ubrany. Synek jak nie mógł zasnać w takie pogody jak teraz to brałam go do wózka i siadałam w cieniu. Na dworze zawsze dłużej mi pospał.