Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Siadanie 3 miesięcznego,3 tygodniowego niemowlaka

Data utworzenia : 2015-05-14 10:34 | Ostatni komentarz 2015-05-19 10:55

k.mlodozeniec93

2337 Odsłony
12 Komentarze

Witam , nie wiem czy jest już gdzieś jakiś wątek w podobnym temacie, ale niestety nie mam czasu szukać przez mojego bezsennego synka. Więc mam problem z jego podnoszeniem się. 22 skończy 4 miesiące i odkąd neurolog sprawdzała czy potrafi podnieść się gdy złapie się go za rączki on po prostu robiłby to na okrągło. Nie chce na rękach, leżeć na plecach, brzuchu czy boku. Po prostu nic. Najchętniej to w pozycji półleżącej na mnie lub tatusiu i podnosi się bardzo stabilnie, a z leżenia łapie za ręce, spodenki swoje lub nawet za pampersa i podnosi się. Gdy mu się nie udaje, bo czasami już z braku sił, zaczyna piszczeć, wymachiwać rękami i nogami, płakać (zachowuje się jakby był rozkapryszony). Nie chcę mu zrobić krzywdy, proszę poradźcie mi coś.

2015-05-14 21:34

moja corcia takze niechetnie od kiedy pamietam lezala na brzuniu jednak kolorowa mata i zabawki z przodu kolo glowki pomogly znacznie

2015-05-14 13:04

Zapraszamy tutaj: http://lovi.pl/pl/forum/5/1636/1 Za jakiś czas połączymy te wątki.

2015-05-14 12:11

Uwazam ze sadzanie go na sile jest niekorzystne dla jedo kregoslupa ale skoro maluszek sam się dźwiga i probuje to niech probuje ale nadal sam bez pomocy i podciągania go. A taka pozycja lekko polsiedzaca na was nie zaszkodzi mu tylko nie ma co przesadzac i nie robic tego zbyt często i zbyt długo. Może mata edukacyjna zaciekawila by malucha aby polezal na brzuszku

2015-05-14 10:42

dopóki podnosi się sam to nic złego się mu nie stanie ale sadzać go tak sztywno to jeszcze za wcześnie.