Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1093 Wątki)

Jąderko

Data utworzenia : 2015-04-29 04:48 | Ostatni komentarz 2015-04-29 10:31

daga_8619

1905 Odsłony
2 Komentarze

Witam wszystkie mamy , mam pytanie moj synus 3 miesiące urodzil sie z jednym jaderkiem. Drugie jaderko podobno schodzi tak mowi pediatra i bym uzbroila sie w cierpliwosc jak do roku nie zejdzie to mozna m mozna to naprawic zabiegiem . Czy ktoras z mam miala ten sam problem????jesli tak to jak dlugo w waszym przypadku to trwalo??? Troche sie boje o to czy wogole zejdzie a nie chce by kiedys mial kompleks z tego powodu , wystarczy mi ze natura zrobila nam psikus i go obrzezila.

2015-04-29 10:31

na razie nie masz sie czym bardzo przejmować do roku czasu może tak być. Mojemu starszemu synkowi zeszły tuż przed samym roczkiem więc może się to stać w każdej chwili. uszy do góry:)

2015-04-29 06:15

Tak się składa że właśnie jestem z synem w szpitalu bo miał operację. I leżala kilka dni temu ze mną w pokoju pani która właśnie miała ten problem. jej syn miał 1,5 roku i zabieg bo jajeczko nie zeszło a zatrzymało się w brzuszku. Problem tkwił też w tym że w brzuszku temp jest wyższa o 2 stopnie niż w mosznie i to jajeczko po prostu nie rosło. Dlatego skończyło się to zabiegiem. Ogólnie takie zabiegi w szpitalu w którym jestem trwają ok 1 godziny i na drugi dzień po zabiegu wychodzi się do domu...