Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Imiona dzieci 2015

Data utworzenia : 2015-04-03 15:30 | Ostatni komentarz 2016-11-07 10:56

katarzyna.bezak

18320 Odsłony
317 Komentarze

Jakie w tym roku są popularne imiona nadawane dzieciom? Jak dałyście na imię swoim pociechom? Popularne, nowoczesne, czy tradycyjne?

2016-11-07 10:56

My mamy w domu małą Elę. Gdy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży mąż stwierdził, że to będzie dziewczynka Ela i jak powiedział tak też się stało :-). Nie miałam serca nawet szukać innego imienia bo widziałam ile radości sprawiało mężowi , że to on wybrał :-). Przez chwilę miałam jednak wątpliwości zastanawiałam się czy małej dziewczynce będzie pasować imię Elżbieta takie dostojne i poważne :-) ale przecież dzieci dorastają. Dodatkowo na utwierdzenie Nas w przekonaniu, że to był dobry wybór tak jak nie znaliśmy z mężem żadnej Eli tak gdy weszłam na porodówkę to położna odbierająca poród nazywała się Ela, na oddziale pielęgniarka laktacyjna, która pomagałam Nas w karmieniu również miała na imię Ela i położna środowiskowa, która przychodziła do domu w pierwszych tygodniach również była imienniczką córki panią Elą :-)

2016-11-06 10:03

Silver, ciekawa jestem, na czym stanie ;) A chcecie dać drugie imię?

2016-11-05 15:18

My zastanawiamy się miedzy Mikołajem, Olafem a Hubertem :) podejrzewam, ze dopiero jak maluszek sie urodzi, to stwierdzimy ktore najbardziej ebdzie do niego poasowało :)

2016-11-05 12:16

My mamy Emilię. Mąż wybrał.. jak stwierdził to od nazwy stacji benzynowej. :D Głupie wytłumaczenie, ale imię piękne:)

2016-11-04 23:41

Mój 6 letni syn ma na imię Mikołaj wybrał je mój mąż ja z aakceptowalam, teraz czekamy na Alicję.

2016-11-03 20:51

Michasia u mnie nikt wśród znajomych i w rodzinie nie ma Nadii córki poza siostrą mojego szwagra co mnie nie ucieszyło ale w sumie nie jest to moja rodzina więc nie powinnam się martwić:) ogólnie od dawna to imię mi się podoba można powiedzieć od kilku lat odkąd gdzieś o nim usłyszałam i do tej pory nie odmieniło mi się. Wiktoria już wszędzie jest i też mi się bardzo podoba a mąż się upiera przy tym i mamy problem:)

2016-11-03 19:28

Mój Misiaczek będzie Antosiem. zawsze podobało mi się to imię bez względu na mode

2016-11-02 15:33

Nadia też bardzo mi się podoba, Wiktoria właściwie też, ale bardzo ich ostatnio dużo ;)