Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1082 Wątki)

Nie chce spać w łóżeczku

Data utworzenia : 2013-03-08 16:42 | Ostatni komentarz 2020-02-28 12:05

TinaNeko

4490 Odsłony
44 Komentarze

Miałam mianowice taki problem ze moja Madzia na poczatku bardzo ładnie spała w łóżeczku nawet sama w nim zasypiała. Z dnia nadzień jednak sie jej odwidziało. Nie chciało w nim spać. Spała w wózku ale wkońcu przeciez nie mogła sie w nim wiercić. Stawałam na głowie jak ma spać w łóżeczku. I różne ozdoby montowałam i koło mojego łóżka, Mate doczepiałam... nic nie pomagało. Zauwazyłam ze nie lubi kołderki w nim wiec ja wymieniłam. Kołderkr polubiła a jednak nadal nie chciała w nim spać. Wyjełam dwa szczebelki i tez nie pomogło. Wkońcu wyjełam z jednego boku wszytskie szczebeli i tylko przykreciłam te listwy na dole i górze i wiecie co wkońcu pomogło. Teraz uwielbia w nim spać... A wy mieliście podobne problemy?

2020-02-10 21:16

Na wszystko najlepszych lekarstwem jest czas i rutyna. Dzieci czują się bezpiecznie wiedząc co je czeka. Po wprowadzeniu stałych rytuałów można próbować przystosować dziecko do łóżeczka. Warto uzbroic się w cierpliwość i się nie poddawać. Najlepiej dać sobie czas o długości 1 miesiąca. 

2014-03-05 15:10

u mnie nigdy problemu z łózeczkiem nie bylo ale moja znajoma miala identycznie ja Ty ...i troche jak Kajka , syn nie chcial spac sam juz w szpitalu ...cyrki miala niesamowite , ale nie przejela sie brala do siebie do lozka ..myslala ze w domu bedzie lepiej ale niestety dziecko nie bylo chyba gotowe na przyjscie na swiat ...wisialo na niej od rana do rana ...zasypial na jej brzuchu tylko i wylacznie ! dziewczyna byla rozerwana na kilka kawalków ..plakala nie raz ze zmeczenia psychicznego glownie ...do tego bol pleców bo przeciez jakos trzeba zyc , trzeba sprzatac gotowac ... a wiec co robic ?! nosidelko ...zawiesila go sobie z przodu i dzieciaczek spal smacznie a mama sie dwoila i troila aby bylo dobrze ...po 4 msc juz zalamala sie kompletnie ..szukala roznego rozwiazania ..łózeczko wymienili na kojec ...z kojcem nie przeszło wiec ze znajomymi zamienili sie na kolyske jak to kiedys byly ..no nicc ..po 7 msc wrocili do łozeczka turystycznergo i ze tak powiem na chama kladli go i na kilka chwil zostawiali ...po niecalym miesiacy Ksawciu zasypial , bawil sie w lozeczku jak nigdy :) Przykre sa takie chwile ..ale cóż matka moze :)

2014-03-05 14:56

u nas zawsze jest tak że mały zasypia we wózku i dopiero jest przenoszony do łóżeczka, nie chce zasypiać w łóżeczku, początkowo myślałam, że to wina biegun odpięłam ale i to nie pomogło. Codziennie próbuję go usypiać w łóżeczku i codziennie przewraca się na brzuszek i zaczyna się zabawa a nie spanie i marudzenie, bo spać się chce ale bawić tez się chce. We wózku nie ma opcji przewrócenia na brzuch i zasypia od razu

2013-03-12 14:03

mój syn (ma prawie 2 miesiace ) nie chce spac nigdzie poza rekami. łózeczko, wózek nic. tylko rece. na spacerach ładnie spi w wozku ale w domu nie. jak tylko zobaczy ze nikt go nie trzyma to placze.