Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1082 Wątki)

Nie chce spać w łóżeczku

Data utworzenia : 2013-03-08 16:42 | Ostatni komentarz 2020-02-28 12:05

TinaNeko

4491 Odsłony
44 Komentarze

Miałam mianowice taki problem ze moja Madzia na poczatku bardzo ładnie spała w łóżeczku nawet sama w nim zasypiała. Z dnia nadzień jednak sie jej odwidziało. Nie chciało w nim spać. Spała w wózku ale wkońcu przeciez nie mogła sie w nim wiercić. Stawałam na głowie jak ma spać w łóżeczku. I różne ozdoby montowałam i koło mojego łóżka, Mate doczepiałam... nic nie pomagało. Zauwazyłam ze nie lubi kołderki w nim wiec ja wymieniłam. Kołderkr polubiła a jednak nadal nie chciała w nim spać. Wyjełam dwa szczebelki i tez nie pomogło. Wkońcu wyjełam z jednego boku wszytskie szczebeli i tylko przykreciłam te listwy na dole i górze i wiecie co wkońcu pomogło. Teraz uwielbia w nim spać... A wy mieliście podobne problemy?

Konto usunięte

2020-02-28 12:05

Nas też czeka niedługo przeprowadzka do większego łóżka, musi zwolnić młodszemu bratu to niemowlęce... chcieliśmy kupić mu taki domek, ale boję się, że będzie zazdrosny o to stare

2020-02-27 23:35

U nas zmiana łóżeczka odbyła się „bezboleśnie”. Synek dostał je na 2 urodziny. Po łóżeczko pojechaliśmy do ikei razem, pokazaliśmy mu które planujemy kupić, synek wybrał sobie pościel i od tego momentu śpi na swoim i nie zdarzyło mu się wędrować w nocy.

2020-02-27 07:21

Ja zawsze synka odkladalam do łóżeczka poprostu bałam się ze przez sen zrobie mu krzywdę. Dziś ma 2 lata i spał ze mną 2 razy jak był chory i miał problemy z odychaniem przez katar i kaszel bylo tak zle ze ciagle płakał bo nie mógł spać. Więc usnal mi na rękach dopiero w pozycji polsiedzacej. Teraz sam zasypia w łóżeczku ale mam spore obawy co bedzie za miesiąc jal przyjdzie jego nowe łóżko z ktorego bedzie mógł juz wyjść sam. Jakie macie doswidczenia ze zmianą łóżeczka na łóżko?

2020-02-26 22:59

U nas są dni ze wygodniej jest jak śpi że mną. Czasem boli brzuszek i nie chce mi się co 10 sekund wstawać podawać smoczek. Zresztą jak śpi obok to mogę ją pomasować. W dodatku w naszym łóżku śpi spokojniej  :)

2020-02-24 23:11

Moja córcia też pięknie spała w swoim łóżeczku ...do czasu .Okazało sie za nastąpiłklasyczny skok rozwojowy i w tym momencie zaczęłą mi krócej spać, sen był niespokojny do tego łóżeczko dosłownie ja parzyło i każda próba odłożenia jej kończyła sie płaczem ,budzeniem sie i niestety brałam ją do siebie gdzie zasypiała dosłownie odrazu.Ku mojemu zdziwieniu przyszedł taki dzień,że znów pokochała swoje łóżeczko i teraz obie jesteśmy zadowolone 

2020-02-24 22:38

Mamameg dokładnie. I tak wstać trzeba. Jak nie na karmienie to żeby dziecko przebrać.

2020-02-24 21:48

Ja mając łóżeczko dostawne i tak wstawalam Z łóżka żeby wyjąć synka. Wydaje mi się że łóżeczko przystawione do łóżka rodziców tylko blokuje przejście, naraża kobietę (niejednokrotnie po cc czy nacięciu krocza) na dodatkową „gimnastykę”. Czy korzystając z łóżeczek dostawnych wyjmujecie i odkładacie dziecko na leżąco? Na siedząco? Dla mnie byłoby to bardzo niewygodne, budziłoby też dziecko bo odkładany musiał być bardzo mocno przytulony, łatwiej bylo mi odłożyć go w ten sposób z pozycji siedzącej nic skręcać ciało w stronę łóżeczka siedząc.....

2020-02-23 09:10

Paulinek u mnie inaczej nie było mowy o zmieszczeniu łóżeczka w sypialni. Śmiało nawet z naciętym kroczem wstawalam po małą i nie było problemu. :)