Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Dowód czy paszport

Data utworzenia : 2015-01-15 09:48 | Ostatni komentarz 2015-01-15 14:38

polozna1987

2308 Odsłony
3 Komentarze

Kochane mamy podczas zagranicznych wojaży z malym dzieckiem jakim dokumentem sie "posługiwało" male dziecko ? dowodem tymczasowym czy paszportem ? Jak wyglada wyrobienie tego dokumentu u dziecka, a właściwie jak robi sie takiemu malcowi zdjecie do dokumentu ??

2015-01-15 14:38

To ja chyba trafiłam na dobrego fotografa.. Kassi miał też 3 miesiące i miałam go u siebie na kolanach, fotograf przykryl mnie aż do ramion białym materiałem, ustawiłam Małego bokiem i wcale usta nie muszą być zamknięte.. Zresztą ja juz takie na lotniskach foty w dowodach dzieci widziałam - to oczy przymrużone, to gdzieś w górę patrzył dziecko - ale takie zdjęcia przechodzą, bo dziecka nie da się utrzymać w miejscu a poza tym niemowlę bardzo szybko się zmienia..

2015-01-15 14:11

jetem w trakcie robienia zdjec dziecka do dowodu moja mala ma 3miesiace i nie ukrywam ze jest troche ciezko, poniewaz zdjecie musi byc zrobione tak jak dla doroslego czlowieka czyli lewe ucho odsloniete, buzka zamknieta bez smoczka

2015-01-15 14:11

Tutaj mamy taki wątek -http://lovi.pl/pl/forum/10/709/1 Co do posługiwania się to zależy gdzie się wybierasz - w UE wystarczy dowód osobisty a poza koniecznie paszport. Zdjęcie dziecku które samodzielnie nie siedzi wykonuje się tak: na kolanach u rodzica, którego zakrywa się białym materiałem; ) To które samodzielnie siedzi tak jak dorośli; ) Fotograf z reszta Ci powie jak będzie najlepiej, bo też uczy się robienia tego typu zdjęć w szkole czy na kursie; )