Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

łkanie przez sen

Data utworzenia : 2015-01-09 12:08 | Ostatni komentarz 2015-02-25 13:51

marza

9306 Odsłony
12 Komentarze

Nie moge znaleźć czy jest już taki wątek czy nie, Moja córcia łka we śnie. Nie budzi się przy tym. Moja córcia ma prawie 4msce skończone, a to łkanie jest z nami prawie od początku. Czy wasze dzieci też tak robią? Czy powinnam się niepokoić?

2015-01-09 19:22

Wcześniej łkała tylko nocą. Teraz też w ciagu dnia podczas drzemek. Głaszcze ją i mówie do niej ale wtedy bardzo trudno ją obudzić

2015-01-09 19:12

Mój synek natomiast czasem głośno zapłacze ale zanim dojdę do łóżka lub łóżeczka przestaje. Mam wrażenie że coś się mu śni chociaż tak jak pisze aninani to mogą być ząbki.

2015-01-09 18:49

mój półroczny synek też niekiedy tak ma. nie jest to regularne ale zdaza sie srednio raz na 2 tygodnie, płacze we śnie. Nie wiem z czego to wynika, czy to reakcja bolowa na pewnie juz niedlugo wychodzace ząbki, czy też przyśni mu sie cos brzydkiego. Biore go wtedy na rece bo jest caly roztrzesiony i sie nie budzi, dosc dlugo czasu zleci zanim uda sie go uspokoic :(

2015-01-09 18:38

mój synek zaczął tak robić przez sen jak zaczęły mu wychodzić zęby. Nie budzi się a tak jak piszesz łka i wyciąga rączki do góry. Wtedy biore go na ręce i przytulam. Może po prostu twojej córci śni się coś co ją niepokoi albo pojawiają się przed nią obrazy i ludzie, których widziała w ciągu dnia. może przezywa wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w ciągu dnia i jej się przypominają w śnie w nocy:) Spróbuj podczas tego łkania głaskać córcię po buźce albo weź ją na chwilkę na ręce by poczuła Twój zapach i Twoje ciepło:)