Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

łkanie przez sen

Data utworzenia : 2015-01-09 12:08 | Ostatni komentarz 2015-02-25 13:51

marza

9307 Odsłony
12 Komentarze

Nie moge znaleźć czy jest już taki wątek czy nie, Moja córcia łka we śnie. Nie budzi się przy tym. Moja córcia ma prawie 4msce skończone, a to łkanie jest z nami prawie od początku. Czy wasze dzieci też tak robią? Czy powinnam się niepokoić?

2015-02-25 13:51

Moja mala tez lkala i to czesto, teraz sie zdarzy ale raz na jakis czas.

2015-02-24 15:27

mój łka często :) czasem tak się żali przez sen a czasem przez sen przeraźliwie krzyczy :) Muszę podejść i go ululać ;)

2015-02-23 21:16

Mój synek też tak miał jak skończył 4 miesiące i tak było do 6 miesiąca,takie łkanie przez sen,popłakiwał ale spał.Nie było tak zawsze ale co jakiś czas.Martwiłam się bo nie wiedziałam co mu jest,czy coś mu śniło.Ale jak byłam u pediatry to powiedziała mi że może dziecko miało za dużo emocji,ale nie powinnam się tym tak martwić tylko jak będzie tak płakał przez sen to żebym go pogłaskała po główce żeby czuł że przy nim jestem i wtedy będzie już lepiej.Rzeczywiście tak było i jak płakał to go pogłaskałam i zaraz się uspokoił i spał już spokojnie.Teraz już jak nie płacze przez sen a ma prawie 8 miesięcy,czasami się tylko tak zdarzy ale bardzo rzadko.

2015-01-10 14:46

U nas jest dość ciepło chociaż nie odkręcamy kaloryferów ale też nie zostawiam otwartego okna ze względu na posiadane przez nas zwierzęta. Tv staramy się jej nie pokazywać

2015-01-09 22:07

Ulka 85 ja w kuchni na noc zostawiam otwarte okno i powietrze jest zupełnie inne w mieszkaniu a dziecku lepiej się śpi gdy jest chłodniej. Co do oglądania telewizji to maluchy są za małe aby ją oglądać a jak przed ich oczami coś szybko się zmienia i migają setki kolorów to dziecko może się czuć pobudzone i zdenerwowane. Ja zauważyłam że mój synek w ciągu dnia lubi patrzeć na choinkę i kolorowe światełka ale wieczorem jest dziwnie zdenerwowany jak mrugają więc je wyłączam. Oczy dziecka i mózg nie są jeszcze gotowe na takie wrażenia.

2015-01-09 21:33

Mój synek też czasami jakoś dziwnie pomiałkuje i popłakuje przez sen. Nie budzi się przy tym, ale nie wiem czym to jest spowodowane. Najprawdopodobniej mają na to wpływ wychodzące ząbki.

2015-01-09 20:53

Mój 7 miesięczny brzdąc ma podobnie. Od ok. 3-4 tygodni płacze w nocy przez sen. Pierwsze ząbki pojawiły się wcześniej niż łkanie w nocy. Pediatra zaleciła mi, abym nie włączała przy nim TV bowiem maluch nie rozróżnia jeszcze snu od jawy i obrazy z tv to dla niego zbyt dużo emocji. Druga rzecz to wietrzenie pomieszczenia, w którym śpi. Nie tylko przed snem, ale nawet w nocy kiedy tak płacze, wyjść z nim z pokoju i przewietrzyć przez 5 minut.

2015-01-09 19:28

Mój synek też tak robi (ma 6 msc). ząbków nie widać więc myślę, że to może tzw. "skok rozwojowy". Płacze tak przez sen raz na 2 - 3 tyg ale jak dam mu buziaka albo przytulę to jest ok.