Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Rożek w pierwsze dni

Data utworzenia : 2014-12-12 16:58 | Ostatni komentarz 2015-09-22 12:49

Izkaaa1987

14737 Odsłony
160 Komentarze

Dziewczyny ile miałyście rożków tzw becików dla niemowlaka? Przydatne były u was czy tak nie bardzo? Ja mam 2 jeden sztywny i 2 miekki i się zastanawiam czy nie wystarczyłby tylko 1 ? Jakie jest Wasze zdanie ?

2014-12-13 22:56

Ja w ogole rozkow nie uzywalam, mialam ale jakos nie byl dla mnie praktyczny. Uzywalam mieciutkich kocykow lub otulaczy, byly przyjemniejsze i blisko skory dziecka:)

2014-12-13 18:31

Ny używaliśmy rożka przez jakiś czas i mała bardzo dobrze się w nim czuła. Mieliśmy dwa rożki i dwóch używaliśmy,jak jeden był brudny to drugi był w zapasie.

2014-12-13 16:26

Ja miałam 4 rożki z wkładem kokosowym ,używałam na zmianę, synek ulewał od początku więc u nas były cały czas w użyciu. Przez pierwsze tygodnie używałam wkładów potem już nie. U nas rożki bardzo się przydały, synek w nich spał i tak jak Patrycja ja również zawijałam go i tak nosiłam. Rożki nadal używam jako np. kołderka do wózka, przejęły też rolę przewijaka dla synka, kładę rozłożony rożek na własnym łóżku i przewijam synka (tak robiłam od początku gdyż nie posiadam typowego przewijaka) . Oprócz tego synek sobie leżał/ leży na takich rozłożonych rożkach do tego czasu (ze względu na ulewanie stanowiły ochronę). Jak dla mnie bardzo przydatne.

2014-12-13 12:32

My mieliśmy jeden rożek i nie używaliśmy go w ogóle, raz próbowałam synka do niego wlożyć, to wrzask był niesamowity, wiec dałam sobie spokój. Zresztą synek już w szpitalu próbował się za wszelką cenę wyplatać z ciasnego rożka, więc to nie do końca prawda, że każde dziecko to lubi. Mi szczerze mówiąc też było wygodniej brać go samego, bez rożka. Tylko moja babcia się dziwiła, że się nie boję tak go nosić ;).

2014-12-13 09:44

Ja miałam 2 rożki, tak jak napisała Paula, gdy jeden był brudny to używałam drugiego. U mnie rożek bardzo się przydał, na samym początku często córcia w nim spała, zawijałam ją tak żeby miała ciasno, tak jak położne robiły to w szpitalu. Oczywiście w ten sam sposób można zawinąć maluszka kocykiem :) poza tym często nosiłam ją w takim rożku :) używałam go 2, góra 3 tyg.

2014-12-12 19:12

Używałam 2 często zdarzało się , że jeden był brudny to używaliśmy drugiego.

2014-12-12 19:00

Ja miałam jeden rożek i używałam go przez 2 tygodnie po wyjściu ze szpitala. Mój synek był bardzo mały i łatwiej mi było go przenieść np z łóżeczka do drugiego pokoju. Pamiętam też że był przydatny na pierwszych spacerach ale bardzo bardzo szybko z niego wyrósł.

2014-12-12 18:08

Ja rozkow nie uzywalam choc mialam dwa dla mnie najbardziej przydatna okazala sie niewielka poduszka. maciek wygodnie lezy sobie a ja moge bez nerwow go nakarmic bo ciezko mi bylo zlapac malego do karmienia a najbardziej gdy plakal.