Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

budzi się w nocy i nie spi przez ok 3godz

Data utworzenia : 2014-11-24 12:45 | Ostatni komentarz 2015-02-12 15:25

Ewcia2

5448 Odsłony
42 Komentarze

Mam pytanie moj synek ma 11mc jeszcze nie przespal nocy ,budzi sie w nocy 2razy do jedzenia ale od ok miesiaca budzi sie i nie spi przez ok 3godz ,nie placze przy tym ale niechce spac, i nie wiem czy to takie normalne?

2015-02-12 15:25

Aniusia no własnie nie bo jak spal mi w wozku spal 2razy po godzinie,pultorej a od 3tygodni spi juz w lozeczku i spi po pul godz max 40min. 2Razy o 11 i o 3 albo tylko o 12

2015-02-12 13:43

Ewcia2 a nie spi czasami Twoje dziecko w dzien zbyt duzo? ja tak mialam tez kiedys, ze jak moj synek przesypial duzo w ciagu dnia to pozniej nie chcial spac w nocy, mylily mu sie dzien z noca, tym bardziej, ze w dzien jeszcze mu zaslanialam rolety zeby mu sie lepiej spalo, a to bylo calkowicie bezsensu bo nie powinno sie tak robic! Sprobuj w dzien wybawic dziecko na maxa,..nie pozwol na dlugie spanie szczegolnie w godzinach wieczornych ...moze wowczas wymeczony przespi ladnie nocke :)

2015-02-12 11:41

Moja juz w dzień bardzo mało śpi a w nocy od 1 do 3 i od 4.30 do 6 to sobie wyobraźcie jak to wygląda. Po dwóch miesiącach padam ze zmęczenia. Dobrze ze ładna pogoda to można wyjść na spacer i chwile odpocząć.

2015-02-12 10:41

Miikki no moze I lepiej ale ja tez musze lulac bo tez Nic innego nie pomaga, a jak czasem juz zasypialam przy lulaniu to wolalam go nosic ,tak to juz z tymi dziecmi, a moja bratowa ma corke co ma ok 7mc to caps noc spi I w dzien to albo sans sie bawi albo spi aniol. Nie wiem od czego to zalezy.

2015-02-11 10:39

Mój syn ma prawie 16miesiecy. W nocy 'spi' ok 8godz z czego po drodze budzi sie co 30min albo i nie spi ok 2-3godz, mamy tak od zawsze..... I tez czekam az w koncu zacznie spac;( mało tego gdy nie spi w nocy to płacze albo każe sie nosic albo z nim bawić, wiec ciesz sie ze Twoj nie.

2015-02-09 22:12

No moj ma 13mc i jeszcze ani razu nie przespal calej nocy tyle lepiej ze nie budzi sie tak czesto z placzem, i czesto do jedzenia bo teraz tylko raz czasem dwa ale mimo to trzeba zerwac sie z nocy , marze o przespanie calej nocy:-) a tu od 7rano do 22trzeba byc w ruchu:-)

2015-02-09 14:20

Mój mały będzie miał 10 miesięcy i zazwyczaj ładnie prześpi noc. Czasem przebudzeni się ale wtedy pomaga smoczek, woda do picia czy herbatka, a jak nie to mleczko i idzie spać dalej. Czasem zdarzy się, że płacze przez sen, ma lęk nocny. Wtedy pomaga mi właśnie łóżeczko na biegunach bądź biorę malucha na rączki ale na leżąco aby go nie rozbudzać. My stosujemy takie codzienne rytuały, nawyki które syn już poznał i się do nich przyzwyczaił. Kąpiel o tej samej porze, masażyk dobrze na niego wpływa. Jest bardziej spokojny, lepiej mu się zasypia i lepiej też śpi.

2015-02-09 09:33

Tylko ze u mnie nie pomagalo nawet spanie ze mna bardziej sor rozbudzal i chcial sie bawic, pomagalo tylko lulalnie ze byl spokojny az zasypial po godzinie,dwuch...ale bylo to bardzo męczące, bo mi samej zamykaly sie oczy. A jak przestawalam synka lulac to odrazu sie podnosil i balam sie ze wypadnie mi z tego wozka:-(.