Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

JAKI KUBEK NIEKAPEK NA 10 MIESIECY?

Data utworzenia : 2014-09-22 12:07 | Ostatni komentarz 2014-09-23 21:27

dorota0406

3300 Odsłony
5 Komentarze

witam jestem mama 10miesiecznych blizniat, ktore niebawem pojda do złobka. Chce kupic dzieciom kubek niekapek i bardzo proszę o Wasze opinie, z którego kubka jesteście naprawdę zadowolone? Kupiłam Tommee Tippe i niestety jest beznadziejny. Nie chciałabym kupować kolejnego kubka, który nie spełni swoich funkcji.... bardzo prosze o wasze opinie. dziekuje i pozdrawiam Dorota

2014-09-23 21:27

Dorota, to zależy jaki kubek. Ten 360 lovi można by i wykorzystać jako normalny, choć bez uchwytów, w tym niekapku lovi wydaje mi się, że byłoby mniej wygodnie. Niektóre kubki mają przymocowane uchwyty, więc w takic byłoby wygodniej. Ale pamiętaj, że nawet jak kubek się nie zniszczy, to co jakiś czas i tak trzeba go wymienić na nowy, bo jest przeważnie kilka trudnodostępnych miejsc i jak osiądzie tam osad od soków, herbat itd to trudno go usunąć.

2014-09-23 19:01

dziękuję dziewczyny, czyli generalnie jesteście zadowolone z kubków niekapków. Kupie jeden z miękkim ustnikiem i sprawdzimy;-) A czy mozna potem wykorzystywać je jako zwykłe kubki czy nie można?

2014-09-22 20:53

Tak naprawdę trudno będzie coś polecić, bo każde dziecko jest inne i woli inny kubek. W przeciwieństwie do tego, co np napisała Marta, mój synek (16 mies.) używa kubka niekapka lovi z miękkim ustnikiem i woli zdecydowanie miękki ustnik niż twardy, podczas ząbkowania jeszcze sobie nim dziąsła pomasuje, więc w ogóle super :). Z tym, że nasz łobuz się denerwuje, jak trzeba za mocno zaciągnąć, więc musieliśmy wyciągnąć ten zaworek (nie wszystkie kubki mają taką opcję). Od jakiegoś czasu też bardzo dobrze sobie radzi z kubkiem 360, choć jak był w wieku Twoich dzieci to nie rozumiał, o co w nim chodzi i dałam sobie spokój, a ok miesiąc temu "zaczaił" przy pierwszym podejściu :). I właśnie ten kubek Mały ma w żłobku. Mieliśmy też jakieś inne kubki i te sprawdzają się u nas najlepiej, choć synek używa jeszcze jednego kubka, który mi osobiście się nie podoba, jakiś taki twardy i nieporęczny, a jemu przypadł do gustu - i bądź tu człowieku mądry ;)

2014-09-22 15:34

Doroto jeśli dzieci maja zabki a raczej maja to polecam kubek z twardym ustnikiem. Ja miałam kubek niekapek z miękkim ustnikiem i jestem z niego zadowolona nawet teraz jak dziecko ma żeby. Ale czesto dzieci które nie uzywaly takiego ustnika to po prostu go podgryzają wiec poleca się twardy plastikowy zamiast gumowego. Teraz moje dziecko ma skonczobe 10 mcy i bardzo ladnie pije z kubka 360 a wygląda on o tak http://www.lovi.pl/pl/produkty/12/Kubek+360%C2%B0+ jestem z niego zadowolona bo dziecko pije jak ze szklanki a nic się nie rozlewa. Czasami niektóre dzieci tez nie tolerują niekapkow i nie chcą z nich pic wiec ten 360 jest dobrym rozwiązaniem.

2014-09-22 13:11

Tu znajdziesz opinie o kubkach Lovi lovi.pl/pl/forum/17/1430 a tu informacje o nich od producenta http://lovi.pl/pl/produkty/24/Kubek+niekapek