Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

kolor włosów

Data utworzenia : 2014-07-15 09:39 | Ostatni komentarz 2015-01-29 23:59

Ewcia2

9964 Odsłony
41 Komentarze

Przepraszam,jeśli jest juz gdzieś ten temat, prubowalam go poszukać,ale nie znalazłem,chyba ze jest pod jakimś innym tematem. jest temat:kolor oczu a ja chciałam zapytać o kolor włosków.Czy u waszych dzieciach zmieniły się kolor włosów w przedziale od urodzenia do 3lat?

2015-01-29 23:59

Mój synuś urodził się z ciemnymi włosami, potem mu się rozjaśniły. A teraz po czterech latach znów ściemniały. Córka teraz po porodzie też ma ciemne włosy. Zobaczymy co będzie dalej:D

2015-01-29 23:08

synuś urodził się z czarnymi włoskami , teraz mamy jaśniutki blond :)

2015-01-29 22:16

Ja do drugiej podstawowki bylam blondynka.teraz jestem szatynka partner czarny a synek puki co ma roczek i jest blondynem:-)

2015-01-29 20:54

Moje córcie urodziły się obie z czarnymi włoskami, starsza ma 20 m-cy i jest blondyneczką, a młodsza ma 2 i pół miesiąca i ma jeszcze nie wytarte włoski od urodzenia, ale już jej dużo zjaśniały.

2015-01-29 20:38

Moje córeczk urodziły się praktycznie bez włosków. Te pierwsze co miały były ciemniejsze, ale szybko się wytarły i potem rosły już jaśniutkie. Obie są blondynkami, starsza ma trochę ciemniejsze włoski,a młodsza białe. Ciekawe jakie będzie mieć najmłodsza. Z obserwacji wiem, że blondynom z wiekiem często ciemnieją włoski. Ja byłam jako dziecko blondynką - tak jak moja starsza - a teraz jestem szatynką. Mąż miał włoski jak młodsza i nadal jest blondynem, ale już nie aż tak jasnym, ma nawet ciemniejsze niż miał w szkole średniej.

2015-01-29 20:36

Moje maluchy mają cały czas taki sam kolor włosów taki ciemny blond, mają włosy po mnie. Pamiętam jednak jak przyjaciółka urodziła córę która miała geste czarniutkie włosy a teraz jest śliczną blondyneczką.. niesamowite jak to może się zmienić :P

2015-01-29 13:05

No dokladnie slonce potrafi zmienic wlosy, a raczej je rozjasnic, ale bardziej interesuje mnie jakie maja swoje np jak sie urodzila,ok roczku i ok 4lat bo tak sie zmieniaja te wloski

2015-01-29 00:56

generalnie włosy zmieniaja swój kolor cały czas...to od słonca się rozjaśniaja a na zimę ciemnieją. Nie wiem czy zauważyłyście ale u niektórych dzieci pojawiaja sie tak jakby pasemka?kiedys ,nie pamietam kiedy, ktos mi opowiadał historie ze ktos oskarzył matke o zrobienie dziecku pasemek na włosach a okazało sie ze taki efekt zasponsorowało słonce :)