Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Upały w nocy / Czy przykrywacie swoje dzieci kołderką , poszewką na kołderkę czy zostawiacie je bez nakrycia na noc w upalną noc ??

Data utworzenia : 2014-07-08 07:07 | Ostatni komentarz 2015-01-03 14:21

Magdalenamsl

5799 Odsłony
43 Komentarze

Jak wszyscy wiemy panują teraz straszne upały jest strasznie duszno ... Nasze mieszkanie jest na poddaszu i w nocy jest strasznie ciepło ,,, wszystkie drzwi mamy pootwierane bo normalnie aż nie ma czym oddychać czasami :) .Moje pyt . do was dotyczy nocy a mianowicie nakrycia dziecka ,,Moja córka śpi w bodach z krótkim rękawkiem i cienkich skarpetkach .Na noc przykrywam ją samą poszewką od pościeli a jak zrobi się na chwilę zimniej to przykrywam ja rożkiem rozwiniętym od pasa w dół...a jak wy dbacie o swoje maluchy ? Czy są jakieś mamy które kładą swoje maluszki w ogóle bez żadnego nakrycia ???

2014-07-08 09:58

Najlepsza temperatura do spania dla małego dziecka to ok 20 °C myślę, że w Twoim mieszkaniu było znacznie cieplej..wiec przykrywanie jest niepotrzebne. Sama mieszkam na poddaszu i wiem, że jest duszno jak w piekle..

2014-07-08 09:13

Dwie ostatnie noce syn spał w samym body z krótkim rękawem. Nie przykrywałam go.

2014-07-08 07:08

na noc jest nie potrzebne ,,,tak mi się jakoś głupio napisało z pospiechu ,,przepraszam :P