Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Upały w nocy / Czy przykrywacie swoje dzieci kołderką , poszewką na kołderkę czy zostawiacie je bez nakrycia na noc w upalną noc ??

Data utworzenia : 2014-07-08 07:07 | Ostatni komentarz 2015-01-03 14:21

Magdalenamsl

5800 Odsłony
43 Komentarze

Jak wszyscy wiemy panują teraz straszne upały jest strasznie duszno ... Nasze mieszkanie jest na poddaszu i w nocy jest strasznie ciepło ,,, wszystkie drzwi mamy pootwierane bo normalnie aż nie ma czym oddychać czasami :) .Moje pyt . do was dotyczy nocy a mianowicie nakrycia dziecka ,,Moja córka śpi w bodach z krótkim rękawkiem i cienkich skarpetkach .Na noc przykrywam ją samą poszewką od pościeli a jak zrobi się na chwilę zimniej to przykrywam ja rożkiem rozwiniętym od pasa w dół...a jak wy dbacie o swoje maluchy ? Czy są jakieś mamy które kładą swoje maluszki w ogóle bez żadnego nakrycia ???

2015-01-03 14:21

Minione lata, a szczególnie lipiec był bardzo upalny... ja nawet ubierałam synka w body na krótki rękaw, bo w długim się gotował. Po kąpieli przez jakiś czas miałam zamknięte okno, ale na noc otwierałam w te najbardziej upalne noce bo myła jakas masakra. A jak już przykrywałam to pieluszką tetrową.

2015-01-01 23:10

Gdy noc jest upalna i jest bardzo ciepła to Ubieraniu synka delikatnie i przykrywam tylko kocykiem.

2014-07-18 13:39

hej! Moja córeczka śpi w boby i w cieniutkim otulaczku! Dla mnie rewelacja! Mała się nie rozkopuje, a ja czuję się pewniej! Ja w nocy czasem marznę, wtedy się nakrywam, ona nie da rady tego zrobić! Mimo upałów nigdy nie była spocona! U nas to rozwiązanie sprawdza się w 100%! Mamy otulaczki różne- cieńsze, grubsze. Chyba obie je uwielbiamy...Córeczka nie potrafi bez niego zasnąć! Starszy synek śpi w samej piżamce...ale to już duży, samodzielny chłopak...ma ponad 3 lata!!! :)

2014-07-16 13:01

Ewcia odpowiedzialam ci w nowym wątku co mysle o ubieraniu.

2014-07-16 11:37

Ale mi nie chodzi o grube tylko właśnie żeby były mięciutkie w dotyku i przeciw potliwości jak są te pieluszki. Nikt mi nie pomoże jak ubrać noworodka w takie upały, pytałam wyżej i dodałam jako nowy watek.

2014-07-15 23:13

No właśnie o to chodzi na lato są idealne i bardzo delikatne;d Czasami wyciągam jedną i sobie pocieram po policzku..:))

2014-07-15 20:09

A co do pieluch to właśnie siostra chciała mi kupić w dziecinnym sklepie były po 30xl a wole sobie popatrzec np na allegro, i tu nie chodzi o grubość, bo one nie są grube tylko super w dotyku i ten materiał jest dobry przeciw poceniu się itp. Wiec dla dziecka w sam raz:-]

2014-07-15 19:55

nie wiem czy jest tu gdzieś temat o ubiorze noworodka w lecie, bo nie moge znaleźć a niechce mieszać wiec umieszczę to pytanie tutaj,: siostra urodziła tydzień temu i pyta się mnie jak ubrać i w domu i na podwórko synka ja sama nie wiem bo synka urodziłam w styczniu, wiec pytam was moze wy mi pomożecie.