Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Najlepszy smoczek

Data utworzenia : 2014-07-05 23:49 | Ostatni komentarz 2015-02-13 22:11

Agata.Razik

7586 Odsłony
33 Komentarze

Mam pytanie czy smoczki nie odduszaja sie na budzi waszego dziecka ? Mojej corci tak :-( i dotykają platkow noska... uspokajaja ja ale szkoda mi jej buzki. Poradzcie jaki kupić żeby byl plastyczny, miękki i Maly... Córeczką ma 2miesiace

2015-02-13 22:11

Beata odkąd mamy smoczki Lovi moja mała robi to samo wyciąga z buzi i z zaciekawieniemje ogląda obrazki, ogląda go dokladnie z każdej strony, z powrotem wkłada do buzi i znowu wyciąga i ogląda. Czasami jak ją usypiam i kątem oka obserwuję,to usmieje się pod nosem :)

2015-02-13 20:15

Witam, czy macie jakieś rady na nauczenie niemowlaka ssać smoczek? Moja córka bardzo łapczywie je. Z tego powodu ma kolki i jest niemal ciągle niespokojna. Uspokaja się za to przy piersi. Przez co je i je i je i z tego też boli ją brzuszek..I tak koło się zamyka. POłożna sugeruje przyuczenie do smoczka, przy którym powinna się uspokajać, tylko że dziecko od urodzenia nie jest zainteresowane smoczkiem. Wypluwa, dławi się, nawet raz zwymiotowała przy próbie cmokania. Mam smoczki lovi, nuk i nic.. Moczyłam w swoim mleku i troszkę udawało jej się cmokać, ale bez przytrzymywania smoczka palcem mała od razu go wypluwa i od razu czarna rozpacz. Na dramaty pomaga tylko cyc.

2014-12-22 12:22

z takich mega miękkich smoczków to polecam te kauczukowe i smoczki do butelek tomme tippi czy jakos tak ;) są mega mięciutkie....z lovi tez są miekkie ale nie aż tak bardzo...trzeba próbować.... mój się nie poddusza i jest zadowolony z tych smoków :)

2014-12-21 18:24

Ania moja ciocia tez mieszka we Wloszech i dokladnie takich samych smoczkow uzywala :D

2014-12-18 22:43

lovi i avent

2014-12-18 22:34

Dla nas też teraz najlepsze sa Lovi. Inne nie pasują do buzi. A teraz nawet synek sobie wyciąga z buzi smoczki i ogląda obrazki.

2014-12-18 15:55

a dla mojej córki najlepsze są smoczki Lovi, innych nie tknie

2014-12-17 21:32

Moj synek uzywa smoczka firmy Avent, smoczek swietny, co najwazniejsze nie odciska sie i synkowi niemrobia siempotowki jak po innych, ale tak jak mamy pisza, smoczek to indywidualne upodobanie kazdego dziecka;)