Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Chwila nieuwagi

Data utworzenia : 2014-06-05 14:58 | Ostatni komentarz 2014-06-10 21:30

mlecznakrowka

2654 Odsłony
6 Komentarze

Czasem zdarza nam się mieć taką przysłowiową "chwilę nieuwagi" i co wtedy wasz maluch narozrabiał?:) mój mały smyk nie mówiąc o ściągnięciu serwety z ławy.... wyciągnął mi ubrania z szafki tak kombinował aż mu się udało heh:)

2014-06-10 21:30

niestety...Kacpi jest w tym mistrzem ..kiedy ide zalac herbate On momentalnie znajduje sie w lazience , staje na sedesie i odkreca sobie wode ..albo staje na samochodziku i chce za wszelka cene wyjac rybe z wody ..raz otworzyl piekarnik - stanal na drzwiczki i majstrował przy palnikach ... słodka jest jego beztroska mina kiedy przyłapuje go na figlach , czasami zadaje sobie pytanie ..co On jeszcze potrafi ? Kochane te nasze łobuziaki tak czy inaczej ! :)

2014-06-09 22:44

U mnie cisza oznacza, że dostała się do którejś z szafek w kuchni, do której się dostać nie powinna.

2014-06-09 09:18

Zgadzam się z Zuźką kiedy zapada cisza sprawdź co się dzieje. Moja starsza córeczka ma prawie 4 lata i dopiero jak urodziło się jej rodzeństwo to stała się mała rozrabiaka i trzeba miec oczy wkoło głowy. Najbardziej uwielbia broić w łazience, ostatnio niby myła rączki a okazało się że pasta do żebów jest wysmarowane dosłownie wszystko na niej kończąc. Szczerze to powoli zaczynam się bać co będzie jak bliźniaczki zaczną broić... :)

2014-06-07 13:00

Mój Maluch wysmarował swoją buzię oraz buzię pluszowego dużego misia kremem nivea sos + ręce, rękawy szlafroczka, dywan (jakieś 3/4 opakowania) U nas sprawdza się zasada - zapada cisza - trzeba sprawdzić, co się dzieje :)

2014-06-05 23:26

moja malutka jest jeszcze za mala ;) ale mama mi opowiadala ze jak bylam mala to sie mnie pytala co robisz a ja odpowiadalam nic a ztylu z szafki juz leciala maka i garnki a raz jak mnie nie przypilnowala siedzialam z jej siostra w pokoju zalozylam sobie chuste na plecy naogladalam sie batmana i mielismy w domu taki lufcik i chcialam przez niego wyskoczyc haha to moja ciocia trzymala mnie za nogi zebym nie wyskoczyla a ja sie na nia darlam zeby mnie puscila bo ja jestem batmanem ;D

2014-06-05 22:15

Moja pociecha jeszcze za mała na takie rozrabianie, ale za jakiś czas pewne pokaźną listę będzie można stworzyć z takich sytuacji :)