Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Wypadnięcie smoczka z buźki

Data utworzenia : 2014-06-05 08:05 | Ostatni komentarz 2015-04-29 15:45

mlecznakrowka

6871 Odsłony
39 Komentarze

Co robicie kiedy dziecku niechcący wypadnie smoczek z buźki na spacerku a dziecko wam płacze...?Czy jesteście perfekcyjne i zawsze macie drugi w torebce z zapasie?A jak nie to co w takim wypadku zrobić?

2014-06-05 22:17

A tak na marginesie, to może któraś potrzebuje smoczki? Bo ja mam kilka nieużywanych, bo jak już wspomniałam, moje dziecię tylko LOVI. Wszystko inne było wypluwane z upodobaniem. Mam tomme tippee, canpola i chyba NUKa. Jakby co, to dajcie znać. Mogę oddać w dobre ręce.

2014-06-05 22:07

Żartujesz chyba?! Nic tylko podejść i wytrzaskać po... ekhm. Sama się truje to proszę bardzo, ale potem ten syf śmierdzący dziecku do buzi ???? Dlaczego ludzie robią takie rzeczy? ;/

2014-06-05 20:55

Ja mam kilka smoczków. Jeden synek ma w buzi, drugi mam w torebce, trzeci mam w torbie synka, a czwarty w budzie przy wózku. Nie mogę znieść widoku mam które palą papierosy a jak dziecku smoczek wypadnie to bierze go do gęby i oblizuje, feeeeee... Wiele takich jest u nas w parku.

2014-06-05 20:48

Może weźmiecie mnie za wariatkę, ale ja mam dla małego smoczków...8 I wiem, że to strasznie dużo, ale były momenty, że nie mogłam znaleźć smoka, albo akurat był gotowany, albo młody wywalał go kopniakiem w kosmos. W przypływie złości wykupiłam to, co było w moim pobliskim rossmanie, a że moje dziecię nie weźmie do buzi nic prócz LOVI to teraz mam całą kolekcję :P. Dzięki temu zawsze na spacerze mam co najmniej dwa awaryjniaki i nie raz już się przydały. Co prawda w wózku smok jest przypięty, ale jak idę do mamy czy przyszłej niedoszłej teściowej, to zwykle smoka ktoś odpina i ostatecznie albo się gubi albo zostaje zapomniany. W sumie to tak mi przyszło do głowy, że jakbym się uparła, to mogę mu dobierać smoka do ubrania :P. Wiem wiem, odbija mi :P. Ciężki dzień mam za sobą , błagam o wyrozumiałość :)

2014-06-05 18:55

Na spacerkach smok jest na 'smyczy' a i w torbie w razie wypadku jest zapas jednego lub, jeżeli idziemy dalej i wiem, że nie będę miała możliwości umycia smoczka, to nawet dwóch smoków. Na pewno nie oblizałabym smoczka jak to robią niektóre mamy, tylko szukała możliwości umycia go

2014-06-05 09:56

klips taki na lancuszku moja corka go używa i jesteśmy bardzo zadowoleni ,,, teraz jest taki wybor tych lancuszkow ze szok :) krowki zwierzaczki ,, serduszka wszystko tylko przebierać mozna

2014-06-05 09:21

Najlepiej mieć klips do smoczka wtedy można przypiąć do ubranka malucha i jak wypluje smoczek to nie upadnie on na ziemie. Warto mieć ze sobą butelkę wody i przemyć nią smoczek jeśli upadnie na ziemie.