Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1106 Wątki)

Adapter wózek + fotelik

Data utworzenia : 2014-04-03 14:52 | Ostatni komentarz 2024-08-03 21:02

owiecka

2953 Odsłony
16 Komentarze

Mam niesamowity problem. Wybrałam wózek (nawet już go zamówiłam) i wybrałam fotelik samochodowy. Początkowo nie było problemu, bo wybrałam fotelik Maxi Cosi (popularny, podobno bezpieczny). Koleżanka poradziła żebym jednak się zorientowała, bo w tej samej cenie co Maxi Cosi można dostać fotelik który ma 5* w testach ADAC (Maxi Cosi ma 4* - chyba że z ISO FIXem - ale to wiadomo spory koszt). Faktycznie, okazało się że jednak inny fotelik nawet ciut tańszy będzie dużo lepszy. I tu pojawił się problem. Producent wózków ma adaptery tylko do Maxi Cosi i Recardo. Teoretycznie jak to napisał mi producent Cybexa (na ten fotelik padł wybór) - wpięcie fotelika za pomocom adaptera Maxi Cosi jest "technicznie bezpieczne". Producent wózka niestety nie odpisał (pewnie mu nie na rękę:( ). W sklepach internetowych bardzo często adaptery do Maxi cosi sa sprzedawane jako adaptery do Cybexa. Co wy o tym sądzicie? Czy jest to bezpieczne? Pasować, pasują, ale czy się coś nie wypnie, nie stanie? Czy wy macie adaptery dokładnie pod swój fotelik samochodowy?

2024-08-03 21:02

Jest masa adapterów, które pasują do wielu modeli (łączą 2inne firmy). Poszukaj na allegro. Sądzę, że producent Ci tego nie powie. Takie adaptery to kawałek plastiku, jak zamontujesz fotelik to sama zobaczysz ,czy nic nie buja, najwyżej oddasz, na zwrot masz conajmniej 14 dni

2024-08-01 22:46

Z tym, ze chustonoszenie też niestety nie jest dla każdego..  Ja akurat próbowałam i nie mogę się przełamać;)..

2024-07-31 19:31

Teraz to już całkiem chustonoszenie stało się popularne od pierwszych dni. I chyba nie warto wybierać się na spacer z tzw. skorupą 

2024-07-30 22:36

No tak Kargaw ;) 

2024-07-24 19:31

Danutka jak się zdarzy raz na jakiś czas to nic się nie dzieje. Ważne żeby się z nisidlem do galerii na zakupy nie wybierać albo na spacer

2024-07-24 14:16

Nosidło na dość wymuszną postawę, i tak jak mówicie nie można dziecka w tym wozić.  Od tego jest gondola czy spacerówka 

Też zdarzyło mi się z samochodu wyjąć córkę z nosidłem do sklepu  ale mi wtedy spała i nie chciałam jej już wybudzać 

2024-07-24 12:17

Bo niektórzy chyba naprawdę nie wiedzą. Bo skoro dziecko może tak siedzieć w aucie to i na spacerze. Myślę, że część Mam nie jest po prostu świadoma. Ja na samym początku przy pierwszej córce też ze 2 razy byłam tak na spacerze, aż gdzieś uslyszalam, że to nie dobrze.

2024-07-23 20:15

No to jest straszne