Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Czuprynki naszych maluszków

Data utworzenia : 2014-02-13 14:31 | Ostatni komentarz 2016-06-02 11:54

ewca85

11227 Odsłony
81 Komentarze

Moja córeczka urodziła się z bujną czuprynką ciemnych włosów. Ma już 2,5 miesiąca i włoski nadal się utrzymują na główce, nawet sporo urosły. Nadal są ciemne, ale mocno wyjaśniały od porodu. Zastanawiam się czy skoro do tej pory się nie wytarły to powinny się utrzymać? Jak to wyglądało u Waszych maluszków? No i przy okazji napiszcie jak dbacie o włosy brzdąców? Ja codziennie myje szamponem Oilatum i wyczesuje miękką szczotką

2016-06-02 11:54

Zarówno córka jak i syn urodzili się łysi :) zero włosków, jedynie delikatny meszek :) W ciąży miałam zgagę - a mówią, że jak ma się zgagę to dzieciom włosy rosną :) Hihi nie u moich ;) Córce do tej pory (a ma już 5 lat) włosy rosną wolno :( Synek jeszcze łysy.

2016-05-10 12:09

Córcia ma krótkie włoski. Wytarły się trchę, ale odrosły w tym miejscu bardzo szybko. Myję szamponem oilan, lub mydełkiem i czeszę szczoteczką z naturalnym włosiem :)

2016-04-13 20:26

Mój synek urodził się ze skromną fryzurką koloru blond, za kilka dni kończy pół roku i nadal kolor ten sam ( nie wiadomo po kim:)) tylko z tyłu włoski wytarte od leżenia. Jeżeli chodzi o pielęgnację to przy kąpieli używamy johnsona fioletowego do ciała i włosów, a zaraz po pluskaniu czeszemy szczotką, ale to nie zawsze. W nocy synek śpi w cienkiej schalfmutzy, bo mu się główka poci i to mu pomaga, więc czesanie nie jest konieczne :) Pozdrawiamy, K&K

2016-04-12 21:02

A to moja czuprynka:) Obecnie niewiele jej z tego zostało, tylko te wysoko są dłuugie, a cały tył się wytarł:) Co do pielęgnacji to obecnie używamy z Ziajji olejek na ciemieniuchę, muszę powiedzieć, że cudownie pachnie no i jest skuteczny w walce z ciemieniuchą.

2016-04-08 16:56

Moja córeczka też urodziła się z bujną czarna czuprynka. Na poczatku włoski w ogóle się nie wycieraly a teraz (Mała ma 5mies.) od ok miesiaca wszedzie widzę jej włoski, na poduszce (po nocy zostaje ich mnóstwo, niczym małe gniazdo, z tyłu jest już prawie łysa), w czapkach, gdziekolwiek jej nie położę na chwilę tam zostają włosy:/ Dosyć szybko też jej pojasnialy, nie są juz czarne. Od samego początku używam kosmetyków marki Mustela, polecone w szpitalu. Myję włoski szamponem tej firmyi(główka pachnie nieziemsko po nim) wyczesuje szczotką z miękkiego włosia-na ktorej też zostają włoski.

2016-03-30 14:36

Ciekawe od czego to zalezy, że jedne dzieciaczki mają włoski, a inne nie :p

2016-03-29 14:12

Czyli teoria ze zgagą się nie sprawdza ;p

2016-03-29 11:37

Moja Mała miała malutko włosów. A ja taką zgagę miałam :p