Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Kiedy dziecko wybiera sobie imię

Data utworzenia : 2014-01-20 21:44 | Ostatni komentarz 2015-08-20 11:36

monia_0309

6355 Odsłony
35 Komentarze

Drogie mamy. Czy Wasze pociechy wybraly sobie same imie czy to byla wasza rodzicow decyzja. Pytam bo moje malenstwo samo sobie wybralo imie;) Otoz kiedy bylam w 5 miesiacu moje dziecko mi sie przysnilo. Jak to bywa sen byl bardzo realistyczny urodzilam dziecko w 6 miesiacu, pielegniarka do lozka przyniosla mi moja coreczke powiedziala prosze to pani coreczka Natalia;) w rzeczywistosci urodzilam pod koniec 7 miesiaca coreczke Natalia. Dodam ze zastanawiajac sie nad imieniem bralam pod uwage rozne imiona ale nie te Natalia pojawila sie dopiero po snie;) a jak bylo z Wami?

2014-01-21 10:11

Mi zawsze moje imie pasowało , nie ma imienia na które chciałabym zamienic ..ale faktycznie rodzice czasami maja pomysły co do imion ... Jakies Matyldy itd ..

2014-01-21 09:50

Ciekawe;) ale mysle ze raczej nie powinni byc źli. Sama pamiętam jak chcialam zmienić imie na Róża mialam moze wtedy 6 lat;)

2014-01-21 09:38

Kacpi co prawda nie miał byc Kacprem tylko Kubusiem , Mikolajem ..ale w rodzinie przyjał sie Kacper .. Każdy jak mnie zbaczył to mowil oo maly Kacperek brojek, robilam duze oczy bo mowie kurcze skad im wzial sie kacper ..nastepnym i nastepnym razem to samoo , kacper i koniec , dziadkowie to samo ..no ale ja ciagle stałam przy Kubim i Mikusiu , ale jak juz partner si euparł , ze skoro rodzina zaczeła mowic Kacper i tak po rodzinie sie roznioslo no to dobra niech bedzie Kacper :D A wzielo sie to od tego ze baaardzo wariowal w brzuchu ... moja mama w przedszkolu ma 3 kacprów i kazdy to brojek , male zywe srebro :D i stad wzial jej sie Kacper ( wymyslony i rozniesiony przez mame po rodzinie) A co do snu ..Kuzynce tez sie przysnił ale Staś..i to 2 razy ! :D No i został Stasiek :) Ciekawa jestem czy takim dzieciaczkom bedzie imie pasowalo czy beda źli ale jak juz beda to tylko na sieebie :D