Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Tetrowa pieluszka na twarz noworodka

Data utworzenia : 2014-01-13 09:32 | Ostatni komentarz 2015-02-02 19:27

mamabasia

30519 Odsłony
120 Komentarze

Czy kładliście pieluszkę tetrową w pierwszych dniach na spacerkach na twarz maleństwa? jak długo to robiliście? My nie kładliśmy bo jak wychodziliśmy na pierwsze spacery było bardzo gorącą, czasem widzę na spacerach starsze niemowlaki z pieluszką na twarzy, moim zdaniem to mała przesada dziecko trzy albo cztery miesięczne z pieluszko na twarzy

2015-02-02 19:27

No przecież nikt jej nie zakłada po to, by stresować dziecko;). To raczej niektóre dzieci lubią mieć przy twarzy pieluchę (mój cały czas lubi, chodzi z pieluchą, śpi z pieluchą, gryzie ją).

2015-02-01 23:14

Pewnie, ze nie ma, niepotrzebny stres dla dziecka.

2015-02-01 16:29

Zastanawiałam się nad sensownością nakładania na buzi pieluszki tetrowej. Z waszych opinii, wynika że nie ma takiej potrzeby.

2015-02-01 15:47

również nigdy nie wpadłam na pomysł przykrywania buźki pieluchą, jak coś toteż narzucałam na gondole, tylko czasami wiaterek przeszkadzał, więc zakupiłam parasolkę do wózka

2015-01-31 23:40

Tak dokładnie,nie ma sensu przykrywać dziecku pieluchy na twarz niech widzi świat,takie dzieci są tym bardziej ciekawe wszystkiego to niech sobie patrzą :) Ja też przykrywałamale tylko jak mocno słonko świeciło ale nie zakładalam na twarz tylko zarzuciłam pieluche za gondole i tak zasłanialam żeby go za bardzo nie raziło,ale tylko robiłam tak jak był bardzo malutki teraz wogóle tak nie robię,już jest większy to niech się przyzwyczaja do słoneczka :)

2015-01-31 20:28

Nigdy nie zasłaniałam buzi małego, nawet zimą, rozkładałam tez budkę gondoli, zeby troche świata widzial, chyba ze słonko było mocne, wówczas budka zostawała.

2015-01-31 08:39

Nigdy nie dawałam dziecku pieluszki na twarz na spacerze, starsza córka urodziła się w maju, więc było już ciepło, a młodsza w listopadzie, ale też tego nie czyniłam. Jedynie jak przechodziłam z nią z samochodu do przychodni i miałam ją w nosidełku to narzucałam pieluchę na nosidełko jak wiało.

2015-01-31 08:36

Ja pieluszke na twarz zakładalam tylko przez pierwszy 2 tyg na spacery,akurat urodziłam jak było bardzo gorąca i jak było bardzo ciepło a wychodziłam z nim na spacer to włożyłam go do wózka(gondoli) i pieluszke powiesiłam na wózku tak żeby słono go nie raziło ale nie przykrywałam mu buzi żeby za bardzo się nie spocił i mogło mu się swobodnie oddychać.Dla mnie to jest lekka przesada jak ktoś przykryć dzieciom buzię wychodząc na dwór jak są większe,jak świeci słońce ty wystarczy buzię posmarowab kremem żeby nie wysuszyło buzi ale nic nie zakładać na buzię i dziwić się później że dzieci nie lubią słoneczka :)