Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Witam. Jaki macie sposoby na spokojny spacer w gondoli:)

Data utworzenia : 2013-11-23 17:44 | Ostatni komentarz 2014-05-01 20:34

Angelika.Karpinska

5762 Odsłony
15 Komentarze

Mam 6 miesiecznego synka oraz 6 miesieczna córeczke, gdy wyjezdzam z nimi na spacer w gondoli strasznie placza i nic im nie pomaga a jest zimno i chciala bym aby ta zime wytarzymali w gondolach:( Prosze o propozycje czego moge sprobowac aby nie plakali...

2014-05-01 20:34

przed mala nasza karmie przzebieram w suchy pampers i wtedy mamy spokojny spacerek ;)

2014-04-23 13:30

Niestety nie umiem pomoc, bo moja corcia ma teraz 4 miesiace i zawsze jak wychodzimy na spacerek to zasypia po jakis 5-10 minutach. Moze to ma zwiazek z tym, ze starszy maluch juz interesuje sie o wiele bardziej wszystkim co jest dookola i pozycja lezaca juz mu nie sprzyja.

2014-03-28 11:57

wtedy byl listopad ( 6 msc ) - styczen - luty mieli po 8-9 msc a w tych msc jest duzo zimniej takze jakbym byla w takiej sytuacji to na pewno bym przeszła na tzw sportówkę i włozyla spiworek ..sa na rynku fajne cieple pluszowe ...i mama zadowolona i maluchy :)

2013-12-26 01:13

Ja z moją jeździłam latem i też strasznie nie lubiła jeździć więc zaczełam ją kłaść tam na brzuszek i od razu sie spodobało ale znów całe spacery przesypiała to jak miała właśnie przeszło 6 miesięcy to zmieniłam na spacerówkę wtedy ładnie się rozglądała i była bardzo grzeczna .Możesz też dać małą poduszkę pod głowę do gondoli może wygodniej będzie a jesli nie to zmień wózek jak masz ciepły śpiworek :)

2013-12-10 19:09

My również byliśmy zmuszeni do zmiany gondoli na spacerówkę, kiedy córcia zaczęła próbować się podnosić. Wydaje mi się, że ciepłe kombinezony, rękawiczki i kocyki sprawdzą się, a maluchy będą mogły spokojnie obserwować to, co się wokół nich dzieje :)

2013-12-10 14:11

Angelika miałam ten sam problem co ty. Moja Rozala kończy za 10 dni pół roku i już od połowy listopada jeździ w spacerówce. W ogólnym temacie dzisiaj wrzuciłam zdjęcie ze spaceru. W gondoli nie było opcji wyjścia na dwór. Denerwowała się, bo nic nie widziała. W spacerówce nie mam tego problemu, tym bardziej, że już próbuje siedzieć sama, a przynajmniej spacery stały się możliwe. Dziecko ma też w spacerówce troszkę większą swobodę ruchów niż w gondoli, zwłaszcza naubierane w kombinezon czy inne zimowe ubrania. Dla spokojnych nerwów twoich i dziecka po prostu zmień gondolę na spacerówkę. I pamiętaj, że mówię z doświadczenia swojego :)

2013-12-10 08:57

Mój synek nie chciał jeździć w gondoli. Miałam 2 wózki i w obu strasznie płakał. Jedną gondole miałam z podnoszonym oparciem ona jednak też sie synkowi nie spodobała. Musiałam zmienić na spacerówkę gdy synek miał 3 miesiace i to pomogło. Synek był bardzo ciekawski i mało spał na spacerach. W spacerówce w pozycji leżącej widział dużo więcej niż w gondoli. Ja radze aby Pani zmieniła gondole na spacerówkę bo 6 miesięczne dzieci są już bardzo ciekawe świata :)

2013-11-25 10:25

Angeliko, ja jednak postawiłabym na spacerówkę, ale kupiła wcześniej polarowe śpiwory do wózka. Tylko najlepiej by był to śpiwór zapinany niemalże do samego końca boków (są takie zapinane do połowy boków :/). Jak opatulisz maluchy w ubranka, a potem włożysz do takiego śpiwora, to powinnaś bezpiecznie je przezimować. Sytuację, jaką opisałaś, miałam ze swoją córką i nie było sposobu na utrzymanie jej w gondoli. Wprawdzie nie jest wcześniakiem, ale nie była zbyt długo karmiona piersią, więc trochę na nią chuchałam i dmuchałam. Gdy zobaczyłam, że podoba jej się jazda w spacerówce, to zakupiłam taki śpiwór i zimą ładowałam do niego córę. Przy mega wiatrach brałam jeszcze koc i folię przeciwdeszczową, dzięki której nie wiało dziecku po twarzy (choć i tak zakutana w kapturach i szalikach była).