Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Nietypowe ząbkowanie

Data utworzenia : 2016-05-05 15:55 | Ostatni komentarz 2016-05-06 09:13

ada.Pelka

1179 Odsłony
5 Komentarze

Cześć jestem mamą 14 msc córeczki. Nasz problem polega na tym ze od dłuższego czasu córka miała 2 dolnie jedynki od 2 tyg bardzo gorączkowo la i myślałam że idą wkoncu górne żeby owszem poszły tylko ze 4 i w tej chwili w te 2 tyg wyszły jej 4 żeby czwórki a innych brak... czy może mieć ona problem z brakiem miejsca na pozostałe żeby?

2016-05-06 09:13

przede wszystkim radze pytanie zadac w sekcji zdrowego zgryzu ssania... bo to nie temat do tej sekcji... i to pytanie było zadawane wielokrotnie ...proszę używajcie lupki i próbujcie szukac rozwiązania w starych wątkach

2016-05-05 22:55

Nasza pediatra kazała narazie nie panikować ze potem naraz jej mogą wychodzić. Górne 4 są juz dość spore a 1,2 i 3 brak martwi mnie ze miejsca może potem braknac dół tyle dobrze ze są te 1. Pediatra powiedziała ze jest po prostu inna

2016-05-05 22:44

Ja również uważam, że powinnaś udać się jak najszybciej do stomatologa upewnić się, że wszystko jest w porządku. Umówi się i skonsultuj to ze specjalistą

2016-05-05 22:34

Najlepiej iść do stomatologa dziecięcego, bo faktycznie z tego, co tu nam napisałaś Twoja córcia inaczej ząbkuje. Szczerze, to nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby dziecku wyszły czwórki przed jedynkami i dwójkami. Przed trójkami owszem. Twoja córcia może mieć problem z dziąsełkami, więc jak najszybciej udaj się do specjalisty

2016-05-05 17:23

Radzilabym udac sie do pediatry lub dentysty zeby sie upewnic czy wszystko wporzadku. Moj starszy syn zaczal pozno zabkowac bo mial ponad rok jak wyszwdl pierwszy zabek, jednak obylo sie bez goraczki oraz innych objawow i zabki szly po kolei.