Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Czy to jest normalne??

Data utworzenia : 2016-01-04 18:29 | Ostatni komentarz 2023-10-27 14:03

Ewelina-S

3112 Odsłony
50 Komentarze

Witam wszystkich:) Mój maluszek 15 skonczy 5 miesiecy. Jest baaaaaaardzo ruchliwy i wszystko go ciekawi - zadziwia mnie:) Ale czy to normalne i zdrowe dla niego ze z pozycji siedzącej , gdy złapie mnie za rece podnosi sie na nózkach ? Staram sie unikac tego tupu sytuacji ze wzgledu na jego zdrowie. Słyszałam ze skoro dziecko samo tak robi bez pomocy rodzica to juz jest gotowe do tego typu działan. A Wy jak sądzicie ?

2023-10-27 14:03

Tak.. ja też każdą chwilę celebruje :) za kilka lat nie dają się pewnie ani przytulić bo obciach :D 

2023-10-24 20:33

oj chyba tak właśnie jest że dziewczynki wszystko szybciej, bo pamiętam że w tym wieku już ona dużo mówiła a synek jeszcze nie 

2023-10-23 22:44

Ja przy drugim dziecku musiałam nacieszyc się każdą chwilą bo niewiadomo czy w przyszłości będę mogła jeszcze wychowywać takiego maluszka <3

2023-10-23 14:15

Xyz każde dziekco jest inne moż etym razem bedzie lepiej;) ale sama wiem zę z tyłu głowy są pewne watpliwości jak już sie coś przeżyło to sie czlowiek boi powtórki

2023-10-23 10:08

Dziewczynki chyba szybciej robią się doroślejsze niż chłopcy;) córka szybciej umiała się sama zabawić niż syn. On to często chodził i marudził zamiast się bawić 

2023-10-22 13:49

Ja to też widzę że córka co dziennie jakby mądrzejsza, starsza i bardziej taka samodzielna. A jeszcze nie tak dawno to był taki maluszek mamusi 

2023-10-18 17:23

Tak.. przy drugim jeszcze miałam z tyłu głowy, że będę chciała mieć jedno więc nacieszę się raz jeszcze takim maleństwem. A teraz to już będę chłonęła na całego. 

2023-10-17 13:12

Czas leci jak szalony . Ja nie mam pojęcia kiedy ta moja córeczka która wlansie skończyła 3l tak urosła . Tak się zmienia .. dzisiaj w nocy obudziłam się do toalety , ponieważ córka śpi ze mną to też ją tym obudziłam. Jak już przytuliłam się do niej po powrocie to ona na chwilę się ocknęła i powiedziała "mamo, kocham cię" . Jeny , jakie to cudowne uczucie . Chłonę jak gąbka bo wiem że to tak szybko ucieka . Niedługo będzie nastolatką nie zdążę się obejrzeć . Marzę żeby zbudować taką relację.z dzieckiem żeby ta bliskość była.miedyz mi.wyvzuwalna bez znaczenia czy będzie miała 8 lat czy 14 czy 20 . Za chwilę rodzę kolejne dziecko. I mimo strachu przed tym co mnie czeka bo po prostu źle wspominam np pierwszy rok z córką . Pełen smutków , wątpliwości, zmęczenia .. to myślę.sobie że kurcze.. to tak szybko minie że jescze za tym zatęsknię więc trzeba się cieszyć każdą chwilą