Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Szybkie oddychanie przez nosek

Data utworzenia : 2015-11-25 10:06 | Ostatni komentarz 2015-12-07 12:24

de.wu

2467 Odsłony
11 Komentarze

Tym razem proszę o radę dotyczącą oddychania. Mój syn od niedawna, ok 2 tyg wtedy kiedy nie śpi, marszczy nosek i zaczyna tak szybko wciągać i wypuszczać powietrze. Przypomina to trochę wkurzona świnke, wiecie jak tak marszczy nosek :) zastanawiam się czy to jakiś kolejny etap poznawania siebie i rozwoju? Bo raczej nie wygląda na takiego, któremu by coś mu było, dodam, że nosek czyścimy i nic w nim nie ma :)

2015-11-25 15:21

Ja to nazywam "głupawką" heh bo moja córka też tak robi ni stąd ni z owat zaczyna marszczyć nos i szybko wciągać i wypuszczać powietrze :) Z mężem mówimy że robi byczka Fernando :) To nie powód do zmartwień tylko następne odkrycie naszych dzieciaczków co to już nowego umieją zrobić :) A wygląda to dość śmietanie :)))

2015-11-25 15:08

Moja córka w ten sposób się wygłupia. Gdy poznała tą umiejętność to bardzo często marszczyla nos i wydmuchiwala powietrze. Bardzo jej się podobał ten dźwięk. Za jakiś czas przestała tak często to robić.

2015-11-25 13:49

Mój synek też tak miał i do dziś czasami też tak robi :) Ja uważam, że to normalny etap w rozwoju. Dziecko poznaje siebie i próbuje np naśladować nas, kiedy np poczujemy zapach i próbujemy coś powąchać :)