Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

KONKURS <br > "Nasza zima nie jest nudna"

Data utworzenia : 2015-02-06 20:48 | Ostatni komentarz 2015-02-13 10:04

Redakcja LOVI

2700 Odsłony
9 Komentarze

Uwielbiasz swojego Maluszka, zimę i aktywnie spędzany czas? Podziel się swoimi pomysłami i wygraj dynamiczne smoczki uspokajające LOVI z kolekcji WINTER!

2015-02-13 10:04

Moja starsza córka ma 13 lat i uwielbia zimę,a moja druga córka przyjdzie na świat na początku kwietnia.Przyszła zima będzie naszą pierwszą wspólną zimą.Część zimy spędzimy pewnie w domu na wspólnej zabawie,czyli poznawanie zabawek,nowe potrawy,nowe dźwięki i będzie to zarówno nowość dla obydwu moich córeczek.Dni z ładną pogodą wykorzystamy na spacery i poznawanie świata zimowego.Najważniejsze żebyśmy wszyscy, cała nasza czwórka spędzali czas razem,wspólnie się poznawali i uczyli nowych rzeczy,dzielili się wrażeniami.Pamiątką tych wspólnych chwil będą na pewno setki cudownych zdjęć, tym bardziej że starsza córka pasjonuje się fotografią.

2015-02-09 21:02

Zgłoszenia do konkursu prosimy umieszczać w konkursowym wątku w sekcji Konkursy http://lovi.pl/pl/forum/14/4311 Tylko prace umieszczone we wskazanym wątku biorą udział w konkursie. Tutaj jest miejsce na ewentualne pytania, wymianę opinii, komentarze dotyczące konkursu czy nagród.

2015-02-09 20:11

Pewnie, że nasza zima nie jest nudna. Gdy siedzimy w domu uczymy sie nowych rzeczy. Bawimy się w "akuku", słuchamy piosenek i uwielbiamy obserwować sikorki,ktore jedza sloninkę pod naszym oknem. Ale najwiecej frajdy mamy na śniegu. Jak tylko jest śnieg bierzemy brata, ktory mocno mnie trzyma i jedziemy daleko saneczkami. A gdy brat jest w szkole to mama mnie nosi po podworku i pokazuje nasza piekna zime. Na zdjeciu Grześ, ktory ma 9 miesiecy a uzywa smoczka 3+, bo taki pasuje mu najbardziej.

2015-02-09 15:46

E jak edukacja Jestem w ciąży. Za 4,5 tygodnia na świat przyjdzie moje pierwsze Dziecko. Dbam w ciąży o to co jem, by moje Maleństwo niegrzeszyło inteligencją. Dlatego w przyszlości będę dbać np. zimową porą o mądrą edukację. Brzmi nudno, ale może być fascynującym przeżyciem. Zima to świetna pora na domowe doświadczenia. Dzieci pytają się, jak powstaje lód? Gdy chwyci mróz, najlepiej nalać wody do plastikowej miseczki (gdyż szkło mogłoby pęknąć) i wystawić ją np. na balkon. Potem dziecko może obserwować, co się dzieje. Na zimowy spacer koniecznie trzeba zabrać lupę. Będziemy mogli razem obserwować płatki śniegu. Po powrocie do domu maluch chętnie je narysuje, a na razie popatrzymy, jak wirują w powietrzu. Starsze dziecko chętnie usłyszy już bardziej naukowe definicje. Najlepiej opowiedz, że śnieg to kryształki lodu, które powstają w wyniku zmiany w lód pary wodnej zawartej w powietrzu. Zazwyczaj są to sześcioramienne symetryczne gwiazdki z ramionami o przeróżnym kształcie (ponoć nie ma dwóch identycznych płatków). Inne dni? może plastelina, może basen, a najlepiej sanki i lepienie bałwana:)

2015-02-09 12:33

jESTEM obecnie w ciąży. Napewno przyszłą zimę spędze z maluszkiem bardzo aktywnie. Mamy zamiar z mężem i dzieciaczkiem jechać w góry i od małego pokazywać mu jak piękna jest Polska. Chcemy wybrać hotel który bedzie przystosowany do małych dzieci, ponieważ mamy także pokazać synkowi/ córce zabawy w basenie i od małego uczyc aby nie bało sie wody. Napewno często, długie spacery, aby dzieciątko nawdychało sie zdrowego mroźnego powietrza ( oczywiscie w granicach aby nie bylo chore) Juz nie moge sie doczekac tych wrazen . A wieczorem przytulanko , śpiewanko i hasiu (0-3m)

2015-02-07 14:01

Tak, to była nasza pomyłka. Joanna, dziękujemy za czujność :-) Teraz wszystko napisane jak trzeba :-)

2015-02-07 08:17

Aaaa... Ja na prawdę myślałam, że od 18 stego :P Też nikt nie pisze, to czym bardziej mi było podejrzane :) To już wysyłam !;) dzięki donnavito! :)

2015-02-07 00:17

Do 18 lutego, to tylko chochlik drukarski)