Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (737 Wątki)

Muzyka dla maluszka.

Data utworzenia : 2014-11-03 16:47 | Ostatni komentarz 2014-12-01 22:44

Mlodamama

3576 Odsłony
14 Komentarze

Mamy, jaką muzykę włączacie dla swojego szkraba?? Czy głośna muzyka mu nie zaszkodzi?? Moja mała dwumiesięczna córeczka przestaje płakać przy głośnej muzyce, a szczególnie przy klasycznej. Czy nie zagłuszam jej w ten sposób?

2014-11-04 19:50

Ja synkowi też nie puszczam piosenek, a jak zasypia to spiewam mu kołysankę. Ale czasami mam włączone radio i zauważyłam, ze przysłuchuje się niektórym piosenkom. Pewnie pamięta ja z okresu jak był jeszcze w brzuszku. Ogólnie to bardzo go uspokajają melodyjki, które ma w karuzeli, ale mamy też misia z melodyjką i bardzo synkowi przypadł do gustu.

2014-11-04 17:40

Moje dziecko raczej muzyki nie słucha, choć podobają mu się utwory, których słuchałam często podczas ciąży. Woli kołysanki... Uwielbia te śpiewane przeze mnie, choć głosu nie mam do śpiewania. Miał pluszaka z pozytywką, ale popsuł i teraz zostały mu tylko mamusine piosenki...

2014-11-03 18:37

AnnaMa mój maluch też uwielbia ta piosenke:) ja za nią nie przepadam...

2014-11-03 18:32

Oby nie za głośno. To pojęcie względne. Jeżeli na tyle, że spokojnie można się porozumiewać, nie powinno być źle, jednak pamiętaj, że dziecko ma zdecydowanie bardziej wrażliwe uszy niż dorosły i zdecydowanie łatwiej można uszkodzić słuch. Więc wszystko w granicach rozsądku, staraj się codziennie ściszać muzykę o jeden poziom, przy cichej muzyce może zacznie zasypiać.

2014-11-03 16:57

Hm, zależy jak głośna. Pewne natężenie pewnie będzie niebezpieczne, ale nie sądzę, żebyś tak głośno słuchała. Moja córcia uspokaja się przy piosence somewhere over the rainbow. . Starsze lubią różne piosenki, nucą te najnowsze. Super też się bawią przy Fasolkach :)

2014-11-03 16:55

http://lovi.pl/pl/forum/5/3084/1