Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

czy dzieci mogą spać w nocy przy otwartym oknie

Data utworzenia : 2014-07-30 16:41 | Ostatni komentarz 2015-07-14 18:29

leila

35158 Odsłony
61 Komentarze

Tak jak w tytule czy małe dzieci mogą spać przy otwartym oknie. Mama mnie straszy, że je zawieje ale ostatnio są takie upały aż mi ich żal jak śpią w takim zaduchu, a tak trochę by się ochłodziło przez noc. Łóżeczko mam zaraz koło okna więc sama nie wiem.

2014-07-30 19:08

U nas otwarte okno i wentylator chłodzi jak jest gorąco dziecku także jest gorąco i me potrzeby go grzać ważne by przeciągu nie było i spokojnie otwarte okna można mieć

2014-07-30 18:32

Teraz sa takie upaly, ze nawet nic nie wieje z okna i nie czuc ze jest otwarte. Nie otwieraj tylko okna na przeciw, zeby nie bylo przeciągu. Wedlug mnie spanie przy otwartym oknie w pokoju w ktorym jest świeże powietrze jest lepsze niz spanie w zaduchu.

2014-07-30 17:57

dylemat wielu rodziców, ja śpię u małej w pokoju wiec w każdej chwili mogę je zamknąć, grunt to zabezpieczyć okno w moskiterę, aby żaden intruz nie wpadł podobnie z oknami w innych pokojach jeśli są otwierane na noc,

2014-07-30 17:14

Ja również otwieralam okno bo nie dawałam rady... W pokoju było jak w puszce nie do wytrzymania.

2014-07-30 17:07

Jeżeli jest parno i upalnie to nie widzę powodów by nie otwierać okna - ważne jedynie, aby nie robić przewiewu z przed swoim pójściem spać sprawdzić karczek dzieciaczka - w Twoim przypadku dzieci ; ) Jeżeli boisz się o to, że łóżeczko jest koło okna to po prostu je przestaw : )) Gdy Kassi się urodził mieliśmy burzowe noce - bardzo duszne- tez się bałam o niego ale któregoś razu to ja już po prostu nie dawałam rady i otworzyłam okno; ) Teraz nawet tutaj mamy na noc otwarte okno, bo zaduch nie jest za przyjemny; )))