Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

czy dzieci mogą spać w nocy przy otwartym oknie

Data utworzenia : 2014-07-30 16:41 | Ostatni komentarz 2015-07-14 18:29

leila

35160 Odsłony
61 Komentarze

Tak jak w tytule czy małe dzieci mogą spać przy otwartym oknie. Mama mnie straszy, że je zawieje ale ostatnio są takie upały aż mi ich żal jak śpią w takim zaduchu, a tak trochę by się ochłodziło przez noc. Łóżeczko mam zaraz koło okna więc sama nie wiem.

2015-07-14 18:29

w upalne noce, ktore mamy na razie za soba otwieralam lufcik okienka na pol nocy przy swoim lozku, z dala od lozka dziecka jednak i tak swieze powietrze dochodziło do jej terenu ;)

2015-06-29 15:23

My takze mamy male mieszkanko!i mamy tak usytuowane miejsce na lozeczko,ze jest ono po srodku pokoju,wiec w nocy jedno male okno jest otwarte..mamy pokoj od kuchni i stale jest okropny zaduch,wiec dlatego tak jest!i zgadzam sie z wczesniejszymi wypowiedziami!mozg jest bardziej dotleniony i lepiej sie czlowiek wysypia. Moja corka nie choruje,wiec mysle,ze jej otwarte okno na noc nie szkodzi! Co innego zima,ale latem warto faktycznie dotlenic i siebie i dziecko!;)

2015-06-29 11:09

Ja mam małe mieszkanko i o ile w pokoju w którym śpimy okno na razie jest zamknięte, bo takich upalnych nocy jeszcze nie było, o tyle w sąsiednim pokoju jest otwarte. Drzwi nie zamykamy właśnie po to by świeże powietrze krążyło po mieszkaniu.

2015-06-28 22:08

Klio może to nie jest wrażenia, ale tak jest. Mózg jest bardziej natleniony, świeże powietrze może sprawiać, że śpimy głebiej, nasz sen jest lepszy, więc też wstajesz bardziej wyspana.

2015-06-28 22:04

Ja sama uwielbiam spać przy otwarty oknie w okresie letnim, odnoszę wrażenie, że rano jestem bardziej wypoczęta ;) Na razie te pogody nie są jeszcze na tyle ciepłe bym zostawiała córce otwarte okno, ale zapewne przyjdzie taki czas.

2015-06-28 14:22

Mój synek też strasznie się wierci jak nie jest otwarte okno.

2015-06-28 07:38

Jasne, że przy świeżym powietrzu lepiej się śpi. Organizm natlenowany to podstawa.

2015-06-24 22:04

Beti tak jest tak jak piszesz. W ogóle temperatura w sypialni czy dziecięcym pokoju podczas snu powinna być niższa, bo wtedy o wiele lepiej się śpi.