Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

MOLESTOWANIE

Data utworzenia : 2014-04-01 16:44 | Ostatni komentarz 2014-09-21 22:02

konto usunięte

6768 Odsłony
30 Komentarze

Co to jest molestowanie seksualne ? Jak rozmawiać o ZŁYM dotyku ? Nie bede wiele pisała na ten temat ..pownieważ to od was chce sie na ten temat duzo dowiedziec . Czy o takich rzeczach wiecie tylko z TV a może dotkęło to kogoś bliskiego ?

2014-09-21 22:02

Judyta dla normalnego człowieka to jest tak straszne i niepojęte, że nie możemy i nie mamy na takie zachowania żadnego wyjaśnienia. Ja bym takiego gnoja zabiła, szubienica albo niech jakąś gwałt-maszynę zaprojektują, żeby kary wymierzała takim. I w ogóle jak można taką małą, niewinną istotkę tak skrzywdzić...

2014-09-20 15:01

No nie dawno była też afera z ojcem który wyszedł z więzienia i zgwałcił swoja 2 letnia córkę. Nie rozumiem , nie pojmuję! Co taki facet musi mieć w głowie ? Psychopata... Jak myślę o takich rzeczach to na prawdę jestem za przywróceniem kary śmierci! Poważnie. Pójdzie taki gad do wiezienia dadza mu TV , obiady, cieplo w du*e i ja jeszcze mam go utrzymywać za to co zrobił? A z jakiej racji... Powinien wejść system oko za oko ... I zgwałcić takiego!!! Co te biedne dziewczynki czuły ...

2014-09-20 14:43

Często takie kobiety niestety nie chcą widzieć tragedii która dzieje się wokół ich wlasnego dziecka! nie pojmuję tego,ale cóż..

2014-09-20 08:52

To samo można powiedzieć o jego żonie, co niby nie widziała, ze z dzieckiem dzieje się coś niedobrego, bo jak można nie zauważyć takich uszkodzeń narządów płciowych przy zmienieniu pieluszki? a nie sądzę, by taki człowiek zrobił to po raz pierwszy..

2014-09-19 19:51

Bestia a nie człowiek !!!!!

2014-09-19 14:02

Tak słyszałam i właśnie dlatego zaczęłam ten temat zgłębiać, ale niestety syndromy, które zebrałam to dotyczą już ciut starszych dzieci tak na logikę, a takie maleństwa to można jedynie obserwować pod kątem uszkodzeń ciała... tragedia!

2014-09-19 12:04

Ewcia,nie słyszałam.,.ostatnio mało oglądam tv,bo same złe wieści.. szkoda gadać.. mam nadzieję,ze kiedyś ktoś go zgwałci i zobaczy jak to jest!!!!! Może właśnie w więzieniu..

2014-09-19 11:55

Dziewczyny słyszeliście w tv że wujek gwałcił 8 miesięczną dziewczynkę , ja mam przed oczami moją Gabi jak tak można w ciężkim stanie ... Brak słów na takiego oprawcę !!!!!