Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Wybory Małej Miss....

Data utworzenia : 2014-02-03 16:41 | Ostatni komentarz 2015-10-25 10:14

konto usunięte

8414 Odsłony
45 Komentarze

Wątek o malowanych lalach zainspirował mnie do rozpoczęcia podobnego, aczkolwiek troszeczkę innego tematu. Mianowicie w USA bardzo modne są konkursy Małej Miss. Udział w nich biorą już nawet niemowlęta. Wymalowane, wystrojone, z burzą loków na głowie, wyglądające jak lalki barbie etc. prezentują się bardzo małe dziewczynki. Co o tym sądzicie Drogie Mamy? Zachcianka dzieci czy niespełnione marzenia ich mam?

2014-02-06 11:08

Dziewczyny całe te "pożal się boże" konkursy to jakaś porażka! Dosłownie! To powinno być zakazane! Jak można malować, ubierać małe dziewczynki jak ni mniej ni więcej tylko prostytutki. A takie programy oglądają przecież różni dewianci....

2014-02-05 23:01

Dla mnie to jakaś ogólna pomyłka, konkursy talentów itp. Wszystko zaaranżowane, wyuczone i takie sztuczne.

2014-02-05 22:33

No no Sylwia, zawsze jest "ten konkur kosztowal mnie dwa tysiace dolarow, wiec moja corka musi wygrac. Glowna nagroda to tysiac dolarow i tytul GrandSupreme i najwieksza korona, co prawda srednio jej poszla pierwsza prezentacja, ale w konkursie talentow byla rewelacyjna". Matki leczcie sie - chcialoby sie rzec.

2014-02-05 22:03

również oglądałam ten program więc wiem o czym mówisz. I ciągle liczą ile pieniędzy muszą zainwestować a ile mogą zyskać itp. W nie jednym odcinku obserwowałam również jak puste dziewczyny wyrastają z tych dziewczynek. Przykre.

2014-02-05 14:44

Zdecydowanie niespełnione ambicje matek. Przy czym matki te są zazwyczaj szkaradne i otyłe. Nie raz oglądałam na TLC program "Mała Miss" i byłam przerażona tym co matki robią ze swoimi dziećmi. Nie tylko z dziewczynkami, bo wybory małego mistera też są. Dzieci katowane są ćwiczeniami i układami, które muszą być wykonane idealnie, mają grille na zęby (takie nakładki, które wyglądają jak idealne zęby), dopinane włosy, samoopalacz, sztuczne rzęsy. Nie raz było pokazane jak dziecko nie chce ćwiczyć, czesać się i przebierać, a matka mówi "musisz". Czasami wydaje mi się, że powinny być robione badania psychologiczne zanim człowiek zacznie się rozmnażać...