Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Ideologia Gender

Data utworzenia : 2014-01-15 20:38 | Ostatni komentarz 2022-09-08 10:01

Natalia-1994

5309 Odsłony
11 Komentarze

Witam ! Czy słyszeliście już o ideologii GENDER ? Czy Ty jako Rodzic jesteś świadom tego że Twój Synek w przedszkolu bawi się lalkami z "siusiakiem" i jest uczony przez Panie Przedszkolanki że "siusiak" u dorosłych jest nazywany Penisem ? Ta ideologia ma też za zadanie uświadomić małe dzieci że to dziecko wybiera sobie płeć w wieku 13 lat tzn. ze jeżeli Ja jestem dziewczynką to z dnia na dzień mogę stać się chłopcem . Według feministek Anny Dzierzgowskiej, Joanny Piotrowskiej i Ewy Rutkowskiej dzieci powinny być uczone o tym od najmłodszych lat a Wy jak myślicie ? Czy chcielibyście aby Wasze dziecko było jak Anna Grocka, która wcześniej była pod nazwą Krzysztofa Bęgowskiego ?! Tak to ta sama osoba !! Nie za wcześnie na taką edukacje dla Twojego dziecka ? ZAPYTAJ W SZKOLE I PRZEDSZKOLU CZY TEN PROJEKT JEST REALIZOWANY !!!

2014-01-16 18:44

Długo nie wiedziałam o co chodzi, bo nie mam tv - chwała za to! W internecie tak jakoś wielkiego szumu nie było, tylko czasem pojawił się gdzieś artykuł z słowem "gender", który mnie jakoś nie ciekawił.. Dopiero teraz po przeczytaniu tego wątku dowiedziałam się, o co w tym chodzi i tak szczerze, to mówię NIE. Nie wyobrażam sobie wychowywać synka bezpłciowo.. Tak samo by on kiedyś mógł sobie wybrać.. W takim razie, po co wtedy matka natura stworzyła go jako chłopca? Ma penisa, więc czemu miałby on być dziewczynką a później kobietą? I ten testosteron.. Dlaczego mamy się sprzeciwiać matce naturze? Ja rozumiem psychika ale.. Duży wpływ na seksualność dzieci ma otoczenie: rodzice, nauczyciele, rówieśnicy ale i to jaki mają program edukacyjny oraz media.. Jeżeli chłopiec przebywał by w kółko w gronie dziewczynek, po pewnym czasie pewnie sam by chciał być dziewczynką.. Albo gdyby nadać dziewczynce męskie imię, to pewnie na początku bardzo by się go wstydziła a później pewnie zaczęła się z nim utożsamiać.. Co do edukacji seksualnej w szkole - może i jest szybko a dzięki temu właśnie dziecko jest świadome swojej płci. Nie mam nic przeciwko temu aby w przedszkolu penis był nazywany penisem - w końcu przecież tak nazywa się męskie przyrodzenie. Mam kilka koleżanek lesbijek, które uwielbiam za to, że nie wtrącają się w życie osób hetero i odpowiada im takie życie jakie wiodą w Naszym państwie.

2014-01-16 15:08

Ja nie mam nic do homoseksualistów i transwestytów. Toleruję ich, mam znajomych gejów, super chłopaki. Ale nie rozumiem tego jak można wybierać płeć, w końcu kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna. Jeżeli są osoby, które źle się czują w swoim ciele, to uważam, że jak najbardziej powinny mieć możliwość zmiany. Dzieci, niech będą uczone o seksualności, o różnicach między płciami, ale na litość boską, po co robić zamęt w głowach i od małego mówić "nie jesteś ani chłopcem, ani dziewczyną, jak trochę podrośniesz to sobie wybierzesz". W ten sposób odbiera się dziecku tożsamość. Takie dziecko nie rozumie tych wszystkich zależności. Ja jestem na NIE. A o seksualności, o nazawach poszczególnych części ciała, w tym genitaliów, o tym jak powstaje dziecko to sama opowiem swojej córce jak mnie zapyta. I myślę, że zrobię tym najlepszą rzecz na świecie.

2014-01-16 09:51

Uważam, że jestem w miarę tolerancyjna. Nie przeszkadzają mi transwestyci lub osoby innej orientacji. Współczuję im bo mają o wiele trudniej w życiu. Jednak nie rozumiem ich afiszowania się ze swoją odmiennością i prób atakowania czy nawet piętnowania rodzin hetero. Ideologia GENDER to dla mnie czyste zło. Nie jest to bowiem niestety program równouprawnienia płci, uświadomienia chłopca o pozytywach dziewczęcych zajęć i odwrotnie. Tak jak w komentarzu Natalii dzieci zbyt wcześnie i zbyt brutalnie są uczone o seksualności, przekonywane, że mogą wybrać sobie płeć. Jestem stanowczo przeciwna. Założenia może byłyby chwalebne w niektórych kwestiach ale to jak się realizuje ten program na świecie to masakra.