Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

tańce - ulubiona piosenka twojego dziecka

Data utworzenia : 2013-09-16 12:30 | Ostatni komentarz 2014-06-06 00:16

mamabasia

8163 Odsłony
28 Komentarze

czy wasze dziec lubią tańczyć? nasza Madzia bardzo lubi tańczyć przy fasolkach i przy disco polo, macha tdedy rączkami i pupą ----- Magdalenamsl (wątek utworzony: 2014-06-05 09:58; połączony 2014-06-05 16:38) Disco polo czy fasolki ?? Ulubiona piosenka twojego dziecka ... Moja córcia dostaje szału jak słyszy utwór .... uwielbiam ja,ona tu jest i tańczy dla mnie ,,, a jaka jest ulubiona piosenka waszych pociech??

2014-06-06 00:16

Pierwsza umiejętność jaką nabrała moja córeczka to nie "papa", czy inne tego typu, a własnie "tany". Jeszcze dobrze nie siedziała, a słysząc jakąś melodie zaczyna "pląsy". Rusza całym ciałkiem w takt muzyki. Obojętnie jakiej. Bardzo lubi gdy śpiewa jej dziadek, a co nas zdziwiło to najbardziej lubi słuchać techno! Czy ogólnie takich mocniejszych, dyskotekowych brzmień! Niedawno hitem na esce i w TV był Martin Garrix, gdy tylko słyszała pierwsze takty szukała wzrokiem kogoś kto by z nią potańczył.

2014-06-05 13:45

Oliwier jest na etapie "aaa, kotki dwa" i zasypia blyskawicznie ;). Na inne jeszcze nie reaguje.

2014-06-05 11:10

Mój maluch też lubi ta piosenkę ale w wersji ,,ja uwielbiam dżem i gdy go zjem, on w brzuszku tańczy"... Ogólnie codziennie ogląda rano taki program MUZYCZNY BUDZIK, tam jest mnóstwo piosenek dla dzieci które uwielbia np ,,kaczuszki" ,,Boogie Woogie" śpiewane przez dzieci. Wtedy naśladuje to jak tancza dzieci lub siedzi tak wpatrzony że nawet nie ma czasu okiem mrugnac:)

2014-06-05 10:00

moja corka uwielbia tanczyc ,,, jak pojdzie do zerówki to od razu zapisze ja na kurs tanca :P

2014-05-26 11:42

My zaczelisy uczęszczać na zajecia rytmiki, mała bardzo chętnie w nich uczestniczy a i sporo się uczy, zajecia są prowadzone przez bardzo milą panią która przeprowadza je z przyjemnością, odpowiednio dobiera piosenki i rytm do wieku dzieci a większość z nich to właśnie dwulatki.

2014-05-22 17:40

Mój Kacpi ostatnio wyłapał rytmy haha :D pokazałabym wam filmik ale nie wiem jak to zrobic ... jak idziemy sobie spacerkiem i muzyke usłyszy to rece bierze do gory wytyka palce i tak smiesznie to wyglada ;D Czasami jak leci jakas ulubiona piosenka to sie tak wczuc potrafi ! ze szok :) ruchy jak cyganka :D

2014-05-22 13:55

Moja chrześniaczka uwielbia tańczyć! ma półtora roku i czasem nawet jak usłyszy jakąś reklamę z fajną piosenką,to macha tyłeczkiem i kręci sie w prawo i w lewo :) jest słodka :) moja córcia tańczy,ale w brzuszku jeszcze :D

2014-05-22 13:46

Dzieci są niezwykle muzykalne, nieprawdaż? Taki to słodkie gdy tak rytmicznie podrygują i naśladują taniec :) czytałam, że 97% dzieci do 3 lat ma talent muzyczny, u nastolatków talent zostaje tylko 4%. Dlatego warto dbać o tą muzykalność i rytmiczność.