Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

Ciągle się odkrywa w nocy

Data utworzenia : 2018-12-09 20:49 | Ostatni komentarz 2019-09-02 09:00

A.Tul

1235 Odsłony
28 Komentarze

Moja mała ma 22 miesiące i od małego nie lubi być przykryta. Próbowałam ją przykrywac kołdra, kocykiem różne rodzaje cieńsze grubsze i jak tylko ją przykryje zaczyna się wiercic ze się wybudza lub robi tak żeby się odkryć. Miał ktoś tak?

2018-12-09 23:32

Moja Hania też nie lubi być przykryta. Wstaje kilka razy w nocy do niej i ją nakrywam ale i tak zawsze rano nogi są na kolderce A nie pod nią. Po prostu zakładam jej pełną piżamkę żeby nie było jej zimno. Zauważyłam że Hania nie lubi jak jest jej zbyt ciepło. Na noc zakrecamy grzejnik. W dzień w zasadzie też.. odkrecam go dopiero jak mała wstaje z drzemki żeby do kąpieli było ciepło w pokoju. Może Twój synek też nie lubi ciepła.. gdyby było mu zimno to by się nie odkrywał.

Konto usunięte

2018-12-09 22:56

A.Tul moja ma 6 miesięcy i rozkopuje wszystko, a czasem jsk ją chce okryc to się od razu budzi. Teraz tez juz ubieram cieplej, choc w domu mamy ciepło. A próbowałas pieluszki bambusowej?

2018-12-09 22:17

Właśnie ja też córkę cieplej ubieram. Zakładam jej skarpety spodnie od piżamy, góra z długim rękawem i pod spód coś na ramiączkach. Nie wiem dlaczego nie chce spać przykryta. Niczym nie da się przykryć nawet ulubionym ręczniczkiem. Moja mała od 6 miesiąca upatrzyla sobie taki mały zielony recznik zawsze jak pije wodę lub ma iść spać tlamsi go w rękach otula się nim i nawet nim nie da się przykryć. Nawet jeśli mamy chłodniej w pokoju to i tak nie da się przykryć.

2018-12-09 21:04

Mój syn ma dokładnie tak samo. Ma teraz 20 miesięcy. Jak go przykryj to albo się rozkopie momentalnie albo się obudzi. Także już sobie dałam spokój z przykrywaniem. Ubieram go po prostu ciepło na noc...